Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1567476
Nazwa
Sid Meier's Civilization V PC, wersja cyfrowa
Kategoria
Gry PC
Producent
Firaxis Games
EAN

Cena

Cena brutto
22.69

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Dystrybucja

Wersja
Największą zaletą cyfrowych wersji gier jest spora wygoda jaką daje możliwość błyskawicznego zakupu i natychmiastowej instalacji. Ponadto gra jest przypisana do platformy, więc w razie awarii sprzętu można ją ponownie pobrać. Wersje cyfrowe gier to także brak pudełek i opakowań zajmujących cenne miejsce

">Wersja cyfrowa (ESD)
Nośnik
Nie dotyczy
Polski dystrybutor
Nie dotyczy
Platforma
Steam

Gra

Seria
Sid Meier's Civilization
Rodzaj
W pełni funkcjonalna wersja gry pozbawiona jakichkolwiek ograniczeń oraz zawierająca wszystkie tryby rozgrywki.

">Gra - pełna wersja
Gatunek
Strategiczne
Liczba graczy
Rozgrywka jest przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza. Najczęściej w trybie jednoosobowym gracz wykonuje rozmaite misje w ramach wątku fabularnego, lub jego zadaniem jest awansowanie na coraz wyższe poziomy. Przeciwnikami oraz postaciami niezależnymi występującymi w grze steruje sztuczna inteligencja kierowana przez komputer.

">Jeden gracz
Gra wieloosobowa jest trybem rozgrywki pozwalającym na jednoczesną zabawę dwóch lub większej liczby graczy w ramach tej samej gry komputerowej. Najczęściej gra w trybie wieloosobowym jest prowadzona za pośrednictwem Internetu. W większości gier rozgrywka sieciowa przybiera kształt rywalizacji lub kooperacji graczy, którzy są podzieleni na osobne drużyny.

">Wieloosobowa
Klasyfikacja PEGI
Od lat 12
Opis PEGI
Możliwość gry przez Internet.

">Online
Gra zawiera sceny przedstawiające przemoc. W grach oznaczonych znakiem PEGI 7 przemoc jest pozbawiona szczegółów. Oznaczenie PEGI 12 informuje, że w grze pojawia się nierealistyczna przemoc wobec postaci o ludzkim wyglądzie, natomiast gry oznaczone znakiem PEGI 16 oraz PEGI 18 zawierają realistycznie ukazaną przemoc.

">Przemoc
Wersja językowa
Angielska
Polska (Napisy)

Opis produktu

 

Sid Meier's Civilization V jest piątą częścią wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych Civilization, uznanej za jedną z serii wszech czasów dzięki słynnemu syndromowi "jeszcze tylko jedna tura".


W Cywilizacji V gracze walczą o tytuł władcy świata poprzez dowodzenie cywilizacją od momentu jej powstania aż do ery kosmicznej, walcząc w wojnach, prowadząc działania dyplomatyczne, odkrywając nowe technologie, rywalizując z największymi dowódcami w historii i budując najpotężniejsze imperium znane ludzkości.

 

 

CECHY GRY:

  • Przyjazne sterowanie: intuicyjny interfejs ułatwia start zarówno nowym graczom, jak i weteranom.
  • Wiarygodny świat: Cywilizacja V to więcej niż strategia - ulepszona grafika i wciągająca ścieżka dźwiękowa zachęcają przyszłych władców do objęcia władzy i stworzenia potężnego imperium.
  • Ogromne bitwy: Walka jest teraz bardziej emocjonująca i angażująca. Wojny pomiędzy imperiami imponują dzięki armiom rozprzestrzeniającym się po całej mapie.
  • Żywa historia: Twórz epicką historię w każdej grze! Wybierz jedną z osiemnastu historycznych cywilizacji, kieruj nią od epoki kamienia do ery kosmicznej i stwórz najpotężniejsze imperium na świecie.
  • Ulepszona dyplomacja: negocjuj z najważniejszymi dowódcami świata, z których każdy ma swój plan zwycięstwa.
  • Komunikacja między graczami wewnątrz gry: Rywalizuj z graczami z całego świata przez Internet, graj przez email, na jednym komputerze w trybie Hotseat i w sieci LAN - twoje możliwości przejęcia władzy są nieograniczone!
  • Możliwość modowania gry: Dzięki niezwykłym narzędziom edycyjnym, gracze mają nielimitowane możliwości edycji Cywilizacji V w dowolny sposób.