Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1356470
Nazwa
Magix Music Maker Premium, ESD, Win, angielski (807607)
Kategoria
Programy graficzne i multimedialne
Producent
Magix
EAN
2000001933008

Cena

Cena brutto
370.11

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Charakterystyka

Rodzaj programu
Edytor dźwięku

Licencja

Rodzaj licencji
Licencja na 1 użytkownika

Funkcje

Rodzaje obsługiwanych formatów
AVI
MP3
WMA
WMV

Opis produktu

Głowa pełna dźwięków i rytmów:MAGIX Music Maker zaskakuje wieloma mniejszymi i większymi narzędziami,które sprawią,że tworzenie muzyki,a nawet gra na żywo stanie się łatwa,jak nigdy dotąd. Dzięki Music Maker tworzenie muzyki nie jest trudne jak zgłębianie tajników fizyki jądrowej,lecz stanowi czystą przyjemność. Za pomocą MAGIX Music Maker możesz tworzyć dokładnie tę muzykę,której zawsze chciałeś słuchać. Komponuj własne utwory za pomocą funkcji przeciągnij i upuść - bez wiedzy teoretycznej na temat muzyki. Ale za to z niezwykle profesjonalnym dźwiękiem i ogromną radością.

Profesjonalny dźwięk,nawet jeśli nie jesteś zawodowym muzykiem
Aranżuj dźwięki i pętle poprzez funkcję przeciągnij i upuść,na żywo puszczaj próbki przez głośniki lub programuj własne beaty:to nie tylko świetna zabawa,lecz także profesjonalna robota. Liczne małe funkcje pomocnicze ułatwiają bowiem nie tylko tworzenie muzyki,lecz także wspomagają kreatywność.
Tworzenie muzyki
Dużo miejsca na nowe pomysły:do dyspozycji masz 99 ścieżek,na których możesz nagrywać,obrabiać,komponować i aranżować.
Nagrywanie
Pierwsza klasa - podłącz mikrofon,gitarę czy keyboard i nagrywaj własne kawałki w studyjnej jakości.
Miksowanie
Całkowicie nowy obszar efektów zapewnia potężny dźwięk w głośnikach również w przypadku produkcji tworzonych na własnym komputerze.
Do elektronicznych beatów
Kinowe dźwięki syntezatorowe niczym z hollywoodzkiej fabryki snów. Najlepszy wybór mocnych basów,inspirujących melodii i epickich dźwięków w zakresie muzyki filmowej.
Akordeon
Ten wirtualny akordeon nadaje rytm muzyce klubowej lub opowiada pełne tęsknoty historie w stylu tradycyjnych chanson. W jaki sposób zagra,pozostaje wyłącznie do Twojej decyzji.
Przeciągnij i upuść beat
Połącz pętle i dźwięki z najpopularniejszych obecnie gatunków muzycznych. Soundpoole takich stylów,jak hip-hop,deep house,techno,80s,pop rock i chillout świetnie pasują do siebie. W przyszłości możesz poza tym rozbudować Music Maker o nowe Soundpoole w poszczególnych stylach muzycznych.
Każdy dźwięk pasuje
Kiedy grasz na keyboardzie ekranowym za pomocą nowego dodatkowego trybu,nie ma już złych ani dobrych tonów. Ten drugi tryb gry w pełni automatycznie rozpoznaje sekwencje dźwięków i przekłada na klawiaturę już tylko te z nich,które pasują do utworu.
Jeszcze większy hałas
Wirtualny automat perkusyjny łączy w sobie śmiałe dźwięki perkusyjne z wybuchową burzą elektrycznych bębnów. Zyskaj obszerny wybór dźwięków do minimalistycznych beatów,soczystych ścieżek techno i treściwych utworów EDM.
Wzmacniacz gitarowy i basowy
Zachowaj ostrożność:wzmacniacz gitarowy Vandal SE zniekształca swoim potężnym dźwiękiem nie tylko gitary i basy,ale też twarze Twoich sąsiadów.
Edytor MIDI
Za pomocą edytora MIDI i keyboardu ekranowego możesz w wygodny sposób za pomocą myszki komponować własne melodie i rytmy. Zupełnie bez znajomości nut.