Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1261416
Nazwa
Tablet graficzny Garett Electronics Tab2 zielony
Kategoria
Tablety graficzne
Producent
Garett Electronics
EAN
5906395193868

Cena

Cena brutto
218.15

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rozmiar
L

Fizyczne

Obszar roboczy [mm]
185 x 280
Przekątna ekranu [cal]
12
Szerokość [mm]
185
Głębokość [mm]
280
Wysokość [mm]
4.8
Waga [g]
200
Kolor
Zielony

Techniczne

Rodzaj
Cyfrowy notatnik
Z wyświetlaczem LCD
Rozdzielczość
Nie dotyczy
Zasilanie
Zasilanie baterią 3V

Funkcje

Wspierane systemy operacyjne
Nie dotyczy

W pudełku

Załączone wyposażenie
Rysik

Opis produktu

Nowoczesna technologia
Zastosowana w Tablecie LCD Garett Tab2 rewolucyjna technologia Reflex, jest gwarancją optymalnej jakości odczytywania z ekranu. Twoje notatki będą widoczne z każdego kąta patrzenia i w niekorzystnych warunkach oświetlenia. Odporny na zarysowania ekran LCD i mocna obudowa sprawią, że z pracy na tablecie będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

 

Idealny dla uczniów
Tablet LCD Garett Tab2 to przydatne narzędzie dla uczniów, nie tylko zmniejszy wagę plecaka Twojej pociechy, ale również pomoże w rozwoju i oswoi z technologią. Sprawi przy tym, że nauka stanie się ciekawsza, a rozwiązywanie zadań nie będzie się już kojarzyć z „szarością” ołówka i zeszytu. Ponadto Tablet LCD Garett Tab2 to rewolucja w sposobie komunikacji, pomagająca funkcjonować osobom głuchoniemym.

 

Mniej szkolnych przyborów
Mniej papieru, długopisów, ołówków oraz innych przyborów do pisania i rysowania. To oznacza więcej zaoszczędzonych pieniędzy.

 

Koniec z tonami tradycyjnego papieru
Używając Tabletu zamiast papieru przyczyniasz się do ochrony środowiska. Rezygnując z notatników, szkicowników czy kartek samoprzylepnych i ołówków dajesz wyraz swojej proekologicznej postawie, chroniąc przy okazji będące w zagrożeniu zasoby drzewne Ziemi.
Za pomocą Tabletu LCD Garett Tab2 zrób notatkę, zostaw wiadomość, stwórz listę rzeczy do zrobienia, zrób rysunek, zapisz pomysły, zrób szybkie obliczenia, zagraj w gry, zanotuj wyniki, ćwicz pisanie / liczenie.

 

Tablet LCD Garett Tab2 jest tak cienki i lekki, że możesz go użyć prawie wszędzie
Super lekki i cienki, waży zaledwie 200 g, o grubości 4,8 mm, nie wymaga żadnego dodatkowego źródła zasilania, pomoże Ci w każdej sytuacji, w domu, na zakupach, w szkole czy w podróży. Notatki czy godne zapamiętania rzeczy możesz zapisywać rysikiem lub jakimkolwiek innym narzędziem czy po prostu palcami. Urządzenie posłuży również do zabawy, dzięki czemu jest dobrym pomysłem na prezent dla ciekawych świata dzieci w różnym wieku szkolnym.

 

Wielofunkcyjność
Tylna strona tabletu, ma wbudowaną linijkę i może również służyć jako podkładka pod myszkę komputerową.

 

Długi okres pracy na jednej baterii
Tablet LCD Garett Tab2 został wyposażony w ekran LCD i baterię, która wystarcza na ponad 50000 cykli czyszczenia ekranu, baterie można również wymienić.