Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1145994
Nazwa
Smartwatch OEM Smartkids Pomarańczowy (Smartkids-O)
Kategoria
Smartwatch
Producent
OEM
EAN
5902115407567

Cena

Cena brutto
72.90

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Kolor paska
Pomarańczowy
Rodzaj paska

Tworzywo sztuczne

Pasek smartwatcha z tworzywa sztucznego może być wykonany z różnego rodzaju plastików. Dzięki temu są wytrzymałe na wiele czynników środowiskowych. Nie zaszkodzi im woda, jednak niektóre powierzchnie mogą być podatne na zarysowania. Szeroki wybór urządzeń pozwoli idealnie dobrać kolor i styl paska do osobistych preferencji. To doskonała wiadomość dla klientów, którzy przy wyborze urządzenia kierują się jego estetyką. Wielu producentów oferuje możliwość zakupu pasków w różnych kolorach.

">Z tworzywa sztucznego

Funkcje

Funkcje pomiarowe

Krokomierz

Inteligentne zegarki wyposażone w licznik kroków to urządzenia monitorujące aktywność fizyczną. Znalazły szerokie zastosowanie nie tylko wśród biegaczy, lecz również pozostałych użytkowników, którzy ilość spalonych kalorii chcą mieć zawsze pod kontrolą. Smartwatch dokładnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków oraz tempa przebytego dystansu. Dzięki temu najważniejsze statystyki będą zawsze w zasięgu ręki. To doskonałe rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.

">Krokomierz

Monitor snu

Smartwatche wyposażone w funkcję monitorowania snu pozwolą precyzyjnie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić dokładne statystyki, dotyczące długości snu oraz jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na konkretną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najbardziej wyspany.

">Monitor snu
Funkcje użytkowe
Alarm
Budzik
Mikrofon
Nagrywanie dźwięku
Przycisk SOS
Aparat
Nie

Wyświetlacz

Technologia wyświetlacza

LCD

Smartwatche z wyświetlaczem LCD to urządzenia, które łączą w sobie wysoką jakość i niską cenę. W konstrukcji światło przechodzi przez polaryzatory i trafia na ciekły kryształ. W ten sposób powstaje efekt kolorystyczny. To niedroga, a zarazem energooszczędna technologia. Użytkownicy mogą liczyć na przyzwoitą jakość obrazu, gdyż ekran złożony jest z pikseli, a te dzielą się na subpiksele. Dobrze prezentują się również kąty widzenia. To doskonały wybór dla oszczędnych entuzjastów urządzeń mobilnych.

">LCD
Przekątna wyświetlacza [cal]
0.96

Łączność

Bluetooth
Brak danych
GPS
Tak
WiFi
Nie
NFC
Nie
Obsługa kart SIM
Tak

Dane techniczne

Maksymalny czas użytkowania
Brak danych
Kompatybilność z systemem
Nie

Opis produktu

Smartwatch OEM Smartkids Pozwala na śledzenie położenia dziecka. Posiada przycisk SOS pozwalający na włączenie alarmu w razie niebezpieczenstwa.