Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1137065
Nazwa
Dysk SSD Lenovo 180 GB 2.5'' SATA III (4XB0K26785)
Kategoria
Dyski SSD
Producent
Lenovo
EAN

Cena

Cena brutto
183.66

Gwarancja

Okres gwarancji
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Parametry fizyczne

Format dysku

Format 2.5

Dyski SSD o formacie 2,5 cala to niewielkie i lekkie sprzęty często instalowane w laptopach. Znalazły również zastosowanie, jako urządzenia zewnętrzne. To pierwszy format dysków SSD, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Do największych zalet można zaliczyć kompaktowe rozmiary i prosty montaż w obudowach. Bardzo atrakcyjna oferta pozwoli na wybór sprzętu różnych producentów. Szeroki zakres parametrów technicznych pozwoli idealnie dobrać dysk do osobistych preferencji i oczekiwanych funkcji.

">2.5''
Grubość [mm]
7

Techniczne

Pojemność dysku

Pojemność 150-289 GB

Decydując się na dysk SSD o pojemności 150-289 GB, wybieramy zasób, który z powodzeniem wystarczy na system operacyjny oraz wiele plików multimedialnych. Dyski SSD pracują dużo szybciej niż nadal popularne HDD. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na wysoką kulturę pracy oraz większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na dużą uwagę zasługuje energooszczędność. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy stawiają na komfortową pracę i bezpieczeństwo danych.

">180 GB
Interfejs

Interfejs SATA

Interfejs mówi o rodzaju złącza, dzięki któremu dysk łączy się z naszym komputerem. Pierwsza wersja magistrali SATA powstała już w 2003 roku. Jednak nowsze technologie przyniosły kolejne dwie generacje. Obecnie użytkownicy najlepszych dysków SSD z interfejsem SATA mogą liczyć na wysoką przepustowość, znakomitą szybkość odczytu i zapisu danych. Szeroka oferta urządzeń pozwoli wybrać sprzęt o różnej pojemności, który z pewnością sprawdzi się przy wielu zastosowaniach.

">SATA III
Rodzaj kości pamięci
Brak danych
Szybkość odczytu
540 MB/s
Szybkość zapisu
490 MB/s
Nominalny czas pracy
1.2 mln godzin
Klucz
Nie dotyczy
Szyfrowanie sprzętowe
Tak
Kontroler
Brak danych

Opis produktu

Dysk SSD Lenovo ThinkStation o pojemności 180GB Kompatybilny ze stacjami ThinkStation P500, P700, P900.