Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1131096
Nazwa
Xenoblade Chronicles X (NIUS910010) Wii U
Kategoria
Gry na Nintendo
Producent
Nintendo
EAN
045496335144

Cena

Cena brutto
221.50

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Producent

Producent
Monolith Software

Charakterystyka

Platforma
Wii U
Sposób dostawy
Wersja pudełkowa
Gra wieloosobowa
Nie

Gatunek

Gatunek
Akcja
RPG
TPP

Klasyfikacja PEGI

Klasyfikacja PEGI
Od lat 12
Przemoc
Wulgarny Język

Wersja językowa

Wersja językowa
Angielska

Opis produktu

Kolejna gra sci-fi RPG ze studia Monolith Soft, twóców Baten Kaitos i Xenoblade Chronicles, pojawi się ekskluzywnie na Wii U. Straszna intergalaktyczna walka pozostawiła po sobie garstkę istot, które przeżyły a teraz starają się przetrwać w przepięknym ale nieprzyjaznym otoczeniu. Gracz wyrusza na walkę z przeróżnej wielkości i formy stworzeniami używając sprawdzownej i skutecznej techniki walki poznanej w grze Xenoblade Chronicles na Wii.

 

 

Główne cechy:

  • Gracz będzie poruszał się po wielkim otwartym świecie, będzie mógł zaglądnąć do każdego zakamarka i odkrywać niezykłe miejsca dzięki zapierającej dech w piersiach grafice HD. Z kokpitu sterowanego uzbrojonego mecha można obserwować świat pełen przedziwnych stworzeń od małych robaczków aż po olbrzymie dinozaury.
  • Poszczególne postacie specjalizują się w konkretnych działaniach, rozwijają swoje waleczne i obronne zdolności lub Arty. Gracz może dostosować do postaci konkretne Arty poprzez nauke. Każdy Art ma swój “recast“ czas – w przypadku użycia konkretnego Artu gracz musí odczekać zanim użyje go znowu.
  • Gracz może dostosować wygląd dla swojej postaci, nie tylko płeć, wzrost, wagę czy barwę skóry ale również głos lub dodać postaci tatuaże.