Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1129062
Nazwa
Mysz Asus Strix Impact (90MP00P0-B0UA00)
Kategoria
Myszy dla graczy
Producent
Asus
EAN
4712900561364

Cena

Cena brutto
241.91

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Element kolorystyczny
Czarny
Dedykowane oprogramowanie
Nie

Komunikacja

Komunikacja z komputerem

Łączność przewodowa

Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany. Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

">Przewodowa
Zasięg pracy
1.7 m
Interfejs
USB

Specyfikacja

Rodzaj sensora

Sensor optyczny

Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.

">Optyczny
Model sensora
Producenta
Regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości

Skokowa regulacja czułości w myszce gamingowej to najpopularniejsze z rozwiązań, które pozwala na szybką i dynamiczną zmianę czułości do wybranego poziomu. Myszki ze skokową regulacją oferują najczęściej kilka poziomów do wyboru, co pozwala dopasować parametry ich działania do konkretnej gry, a nawet do konkretnych sytuacji w grze.

">Skokowa
Czułość

Czułość 5000 DPI

Ten model myszki oferuje czułość do 5000 DPI, dzięki czemu możesz dopasować optymalne ustawienia tego parametru do indywidualnych preferencji i konkretnych zastosowań. Do rysowania i projektowania wybierz niskie poziomy czułości, które zagwarantują precyzję działania. W grach możesz poeksperymentować i korzystać z różnorodnych poziomów, by zapewnić sobie zarówno precyzję, jak i szybkość działania.

">5000 DPI
Liczba przycisków

6 wygodnych przycisków

Liczba przycisków w myszce komputerowej może decydować o komforcie jej użytkowania, tempie pracy, jak również o wynikach w grze. Ten model myszy został wyposażony w 6 przycisków, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracę i rozrywkę. Przyciski boczne mogą służyć do cofania lub ponawiania wykonanych akcji, a w grach przydadzą się np. do szybkiej wymiany wyposażenia postaci. Myszki komputerowe z 6 przyciskami są chętnie wybierane zarówno do pracy, jak i do gier oraz wielu innych zastosowań.

">6
Częstotliwość odświeżania pozycji
Brak danych
Podświetlenie

Podświetlenie RGB

Nie tylko klawiatura może zaoferować efektowne podświetlenie. Ten model myszki dla graczy wyposażono w podświetlenie RGB, które przyciąga spojrzenie i sprawia, że stanowisko gamingowe prezentuje się jeszcze bardziej imponująco. Steruj podświetleniem myszki, dopasuj je do kolorystyki otoczenia lub postaw na minimalizm – ten model myszki daje użytkownikowi naprawdę wiele swobody w tym zakresie.

">RGB

Fizyczne

Profil myszy
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Nie
Długość [mm]
39
Szerokość [mm]
62
Wysokość [mm]
115
Waga [g]
112
Długość kabla
1.7 m

Opis produktu

Przyćmiewa konkurencję  

ROG Strix Impact posiada ekskluzywną technologię oświetleniową ASUS Aura Sync RGB do konfigurowania efektów oświetleniowych, które dodają grze wyjątkowego stylu.  Idealna synchronizacja oświetlenia

ASUS Aura Sync wynosi oświetlenie RGB na nowy poziom, łącząc i sterując diodami produktów z obsługą technologii Aura za pomocą jednej aplikacji – dzięki temu można osiągnąć idealną, zsynchronizowaną harmonię oświetlenia. Aura umożliwia synchronizowanie efektów oświetleniowych z całą płytą główną, ROG Strix Impact oraz stale rosnącym zakresem produktów z obsługą technologii Aura.  Przyspiesz grę

ROG Strix Impact wyposażono w przyciski, które są oddzielone od obudowy myszy, zmniejszając siłę i odległość skoku potrzebną dla każdego kliknięcia, dzięki czemu możesz cieszyć się szybszą i bardziej dotykową reakcją przycisku.  Przycisk i wskaźnik DPI

Przełącznik DPI umożliwia natychmiastowe przełączanie pomiędzy dwoma poziomami czułości, co pozwala spontanicznie zwiększyć lub zmniejszyć szybkość wskaźnika, odpowiednio do gry. Wygodny wskaźnik DPI pokazuje bieżące ustawienie.Specjalny kabel o niskim współczynniku tarcia

Specjalistyczna miękka gumowana powłoka zmniejsza tarcie i zdzieranie kabla, a punkt mocowania jest ustawiony pod kątem, aby stawiał jak najmniejszy opór.  Stworzony, by wygrywać. Trwała konstrukcja.

Przyciski myszy i przełączniki – szczególnie przełączniki myszy do gier – są bardzo intensywnie używane. Wyprodukowany z wielką dbałością o jakość przełączniki marki Omron wytrzymają co najmniej 50 mln kliknięć, dzięki czemu ROG Strix Impact posiada gwarancję trwałości. .Intuicyjna personalizacja

Intuicyjne oprogramowanie ROG Armoury daje pełną kontrolę nad ROG Strix Impact. Zaprojektuj niestandardowe efekty świetlne Aura, twórz mapy przycisków, personalizuj ustawienia wydajności, zapisuj profile myszy i inne. Przygotuj się na dominację!