Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1119458
Nazwa
Pralka Miele WDB 030 WCS Eco
Kategoria
Pralki
Producent
Miele
EAN
4002515817254

Cena

Cena brutto
3079.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Informacje podstawowe

Rodzaj
Ładowane od frontu
Kolor
Biały
Typ

Pralka pełnogabarytowa

Pralki o pełnym gabarycie znajdą zastosowanie w większych gospodarstwach domowych. Charakterystyczną cechą urządzeń jest głębokość powyżej 50 cm oraz relatywnie wysoka pojemność bębna. Dzięki temu możesz uprać wiele ubrań za jednym razem. Decydując się na zakup takiego modelu, wybierasz wysoką oszczędność, ponadprzeciętny komfort użytkowania i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Na to rozwiązanie decyduje się wielu wymagających klientów.

">Pełny gabaryt

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna

Z dbałością o środowisko

Klasa energetyczna to jedno z podstawowych kryteriów, jakie należy wziąć pod uwagę przy zakupie pralki. Urządzenia wyróżnione oceną A+++ generują relatywnie niskie koszta poboru energii elektrycznej. Takie rozwiązanie znajdzie zastosowanie szczególnie w większych gospodarstwach domowych. Klienci zgodnie podkreślają, że wymiana starszej pralki na energooszczędny model przyczyniła się do uzyskania niższych rachunków.

">A+++
Klasa wirowania
B
Zużycie energii na rok
175 kWh
Zużycie wody na rok
10340 l

Techniczne

Wsad

Idealna do małego gospodarstwa domowego

Pojemność wsadu określa maksymalną ilość prania dla jednego załadunku. Parametr ten idzie w parze z oszczędnością. Przed zakupem urządzenia, należy wziąć pod uwagę, jak często będzie wykorzystywane. Dzięki temu z łatwością sięgniemy po sprzęt dostosowany do osobistych potrzeb. Pralka, w której możemy umieścić 7 kg ubrań to idealna propozycja dla mniejszych rodzin. W nowoczesnych modelach specjalna funkcja waży pranie i na tej podstawie pobiera optymalną ilość wody i detergentu.

">7 kg
Poziom hałasu podczas prania
50 dB
Poziom hałasu podczas wirowania
74 dB
Prędkość wirowania

Potężne wirowanie

Prędkość wirowania to bardzo istotny parametr, który określa liczbę obrotów bębna podczas pracy urządzenia. Dobrą praktyką jest wybór zaawansowanego modelu, który zagwarantuje nam aż 1400 obrotów na minutę. Taki sprzęt sprawdzi się perfekcyjnie przy usuwaniu silnie zabrudzonych tkanin o rozmaitym charakterze. Klienci, którzy zdecydowali się na to rozwiązanie, zgodnie podkreślają ponadprzeciętną funkcjonalność i niezrównaną skuteczność.

">1400 obr/min
Kierunek otwierania drzwi
Prawy
Sterowanie

Sterowanie elektroniczne

Pralka wyposażona w programator elektroniczny pozwoli na precyzyjne ustawienie parametrów pracy. Użytkownik z łatwością wybierze preferowane opcje i programy. To doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy w sposób szczególny cenią wysoką wygodę i dostęp do nowoczesnych technologii. Wybierz zaawansowany model z elektronicznym sterowaniem i ciesz się funkcjonalnością na kapitalnym poziomie.

">Elektroniczne

Funkcje

Wyświetlacz elektroniczny
Tak
Automatyka wagowa
Tak
Opóźniony start
Tak
Ilość programów
13

Fizyczne

Wysokość [cm]
85
Szerokość [cm]
59.5
Głębokość [cm]
61

Opis produktu