Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1103398
Nazwa
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG 2550S (0727C006BA)
Kategoria
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Producent
Canon
EAN
4549292072372

Cena

Cena brutto
282.99

Gwarancja

Okres gwarancji
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Informacje podstawowe

Linia
PIXMA
Kolor
Szary

Parametry drukowania

Rozdzielczość druku - czerń [dpi]
4800 x 600
Automatyczny druk dwustronny
Nie
Maksymalny rozmiar nośnika
A4 ( 210 mm × 297 mm )

Parametry skanowania

Rozdzielczość optyczna [dpi]
4800 × 600

Parametry techniczne

Wyświetlacz
Nie

Złącza

Interfejs
USB
Praca w sieci
Nie

Paramerty fizyczne

Wysokość [cm]
14.5
Szerokość [cm]
42.6
Głębokość [cm]
30.6
Waga [kg]
3.5

Opis produktu

PIXMA MG2550s

Łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne obejmujące drukarkę, skaner i kopiarkę w obudowie o stylowym, białym wykończeniu, która pozwala oszczędzać miejsce. Dostępne opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

/Images/Laoag2_tcm125-1072187.jpg

Korzyści

  • Niewielka drukarka wielofunkcyjna dla domu: drukowanie, kopiowanie i skanowanie
  • Stylowa obudowa z całkowicie białym wykończeniem
  • Wydruki o wysokiej jakości dzięki rozdzielczości nawet 4800 dpi i technologii kaset FINE
  • Opcjonalne kasety z atramentem XL pozwalające uzyskać więcej wydruków niższym kosztem
  • Funkcja automatycznego włączania zasilania włącza drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania; z kolei funkcja automatycznego wyłączania zasilania wyłącza nieużywaną drukarkę

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG2550s

Niewielkie, eleganckie urządzenie wielofunkcyjne


Ta szybka drukarka wielofunkcyjna jest idealna do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie posiada system kaset FINE do drukowania zdjęć i dokumentów o wysokiej jakości. Niewielka obudowa ze stylowym, białym wykończeniem zajmuje mniej miejsca w domu, umożliwiając bezproblemowe wkładanie papieru i wymianę atramentu.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakości


System kaset typu FINE, o min. objętości kropli 2 pl, i rozdzielczość wydruku do 4800 dpi zapewniają ogromną szczegółowość. Druk w formacie A4 (wg ESAT ISO) z prędkością 8 obr./min w trybie monochromatycznym i 4 obr./min w trybie kolorowym przekłada się na minimalny czas oczekiwania na dokumenty.

Obniż wydatki na atrament


Drukuj więcej za mniej. Kasety XL FINE umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania, które oferuje oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

My Image Garden


Wielofunkcyjne oprogramowanie, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzenia PIXMA. Dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi porządkowanie i drukowanie zdjęć, skanowanie i uzyskiwanie dostępu do serwisów internetowych. Zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają przeszukiwanie wszystkich zdjęć w komputerze, nawet tych dawno zapomnianych, i używanie ich do tworzenia nowych, atrakcyjnych kompozycji do wydrukowania.

Inteligentny druk materiałów z Internetu


Funkcja automatycznego łączenia dostępna we wtyczce Easy-WebPrint EX do przeglądarki Internet Explorer ułatwia drukowanie tylko potrzebnej zawartości strony internetowej. Można także łączyć wybrane informacje z wielu stron i drukować je na pojedynczych arkuszach lub zapisywać w pliku PDF.

CREATIVE PARK PREMIUM


Ta internetowa usługa pozwala pobierać i drukować zdjęcia, ilustracje i prace uznanych fotografów i artystów z całego świata. Umożliwia to tworzenie pocztówek i kalendarzy o profesjonalnym wyglądzie lub niesamowitych projektów 3D.

Oszczędzaj energię


Funkcja automatycznego wyłączania zasilania umożliwia automatyczne wyłączenie drukarki, gdy nie jest używana przez określony czas, co pozwala oszczędzać energię. Funkcja automatycznego włączania zasilania włącza drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania. Tryb cichy znacząco zmniejsza odgłosy pracy, zapewniając niemal bezgłośne drukowanie w domu.