Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1103298
Nazwa
Nawigacja GPS MIO MiVue Drive 55 LM (5262N5380031)
Kategoria
Nawigacja GPS
Producent
MIO
EAN
5420027526706

Cena

Cena brutto
849.00

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Rozdzielczość ekranu
800 x 480

Informacje podstawowe

Rodzaj nawigacji
Samochodowa
Kolor
Czarny

Fizyczne

Wysokość [cm]
87
Szerokość [cm]
139
Głębokość [cm]
21.1
Waga [g]
239

Wyświetlacz

Przekątna ekranu [cal]
5

Funkcje

Obszar objęty mapą
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
Wielka Brytania
Włochy
Funkcje nawigacji
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
Informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujnik wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D

Oprogramowanie

System operacyjny
Microsoft Windows CE 6.0

Techniczne

Ekran
Dotykowy
LCD
Nośnik danych
Karta pamięci microSD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
Procesor
800 MHz
Bluetooth
Tak
Złącza
Mini USB
Zastosowane technologie
IQ Routes

Zasilanie

Załączone wyposażenie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę

Opis produktu

Połączenie nawigacji i wideorejestratora w jednym urządzeniu.

 

  • Nawigacja samochodowa z wbudowanym wideorejestratorem Extreme HD (1296p)
  • Doskonała jakość nagrań: szklane soczewki, przesłona F1.8 i szeroki kąt widzenia 140°
  • Dożywotnia aktualizacja map oraz bazy ostrzeżeń o fotoradarach*
  • Zaawansowane systemy ostrzeżeń o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS) oraz antykolizyjny (FCWS)
  • Wbudowany, darmowy system TMC
    (informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania) oraz Bluetooth®

 

Przedstawiamy Mio MiVue Drive 55 LM, czyli wyjątkowe I kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy standard w świecie nawigacji samochodowych i wideorejestratorów. To nowatorskie połączenie obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z wbudowaną kamerą Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium oraz dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).

 

Dzięki temu jedynemu w swoim rodzaju urządzeniu łatwo dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i łatwej w obsłudze nawigacji samochodowej, a wideorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD. W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych.

 

W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 55 jest bogato wyposażone w funkcje klasy premium i ma zapewnioną darmową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki czemu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, również przez cały okres eksploatacji urządzenia, żeby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym informacje (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy.

 

Wideorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy oraz przerywania komend nawigacji. Aby włączyć podgląd z kamery, wystarczy wybrać opcję "Kamera" z głównego menu lub ekran z mapą. Kamera MiVue Drive 55 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 stopni oraz przysłonę F1.8. Ciekawą opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć że urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od teraz wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest przy pomocy długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy nawet w dużych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest odporne na zakłócenia i interferencje.

 

Co równie istotne, urządzenie posiada wbudowane systemy ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu. Układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia lub kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim zmniejsza się, np. dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie. Tak więc MiVue Drive 55 nie tylko Cię prowadzi I rejestruje trasę, ale również pomaga Ci zachować czujność.

 

Nowe urządzenie Mio MiVue Drive 55 to doskonały towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i chcą mieć na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, aby dotrzeć z punktu A do punktu B.