Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1099265
Nazwa
Dysk zewnętrzny Western Digital My Passport 2.5" 3TB USB 3.0 (WDBYFT0030BOR-WESN)
Kategoria
Dyski zewnętrzne
Producent
Western Digital
EAN
0718037850320

Cena

Cena brutto
600.41

Gwarancja

Okres gwarancji
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Podstawowe

Linia
My Passport
Kolor
Pomarańczowy
Typ Dysku
HDD
Wielkość dysku [cale]
2.5
Wodoodporny
Nie

Techniczne

Pojemność dysku
3 TB
Interfejs
USB 3.0
Prędkość interfejsu
5 Gb/s
Zastosowane technologie
Hot Plugging
Plug & Play
USB 3.0

Fizyczne

Wysokość [mm]
110
Szerokość [mm]
81.5
Głębokość [mm]
21.5

Wyposażenie

Załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
Kabel USB 3.0
Oprogramowanie

Opis produktu

SPRAWDZONY I NIEZAWODNY PRZENOŚNY MAGAZYN DANYCH. NOWY WYGLĄD.


Przenośny dysk My Passport bez problemu pomieści pokaźną kolekcję ulubionych zdjęć, filmów i muzyki. Dzięki niewielkim wymiarom możesz mieć swoje ulubione pliki zawsze przy sobie. Dysk dostępny jest w kilku wyrazistych kolorach.


Automatyczne kopie zapasowe

 

Dołączone do dysku My Passport oprogramowanie WD Backup pozwala automatycznie tworzyć kopie zapasowe zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów zapisanych w systemie. Kopia będzie tworzona wtedy, kiedy chcesz. Wybierz czas i częstotliwość.


Ochrona hasłem

 

Wbudowane 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES oraz oprogramowanie WD Security zapewnia bezpieczeństwo danych i ochronę prywatności. Aby łatwiej odzyskać dysk My Passport w przypadku jego zagubienia, można również dodać wiadomość „Zwrócić, jeśli znaleziono” wyświetlaną w oknie, w którym wpisuje się hasło. Przecież każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć.


Niezawodność WD

 

Dyski WD są trwałe, odporne na wstrząsy i zapewniają lata niezawodnej pracy. Każdy dysk My Passport jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.

 

 

 

ZOBACZ, JAK DYSK MY PASSPORT NABIERA KOLORÓW

 


Żyjemy kolorowo. Śnimy kolorowo. Nowy dysk My Passport jest dostępny w kilku wyrazistych kolorach, dzięki którym urządzenie jest nie tylko funkcjonalne, ale też efektowne.

 

WYRAŹ SIEBIE

 

Elegancki dysk My Passport jest dostępny w wielu pięknych, odważnych kolorach. Wybierz ten, który pasuje do Ciebie najlepiej.


ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

 

Dysk jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania, można więc od razu zacząć przesyłać pliki oraz tworzyć ich kopie zapasowe. Dołączone do urządzenia oprogramowania WD Backup i WD Security pomagają chronić Twoje dane.


DANE TECHNICZNE

 

Sformatowany pod kątem systemów operacyjnych Windows® 10, Windows 8 i Windows 7. Praca z innymi systemami wymaga sformatowania dysku.