Specyfikacja techniczna

Produkt

ID
1059558
Nazwa
Ansmann Bateria 9V Block 565mAh 2szt.
Kategoria
Baterie i akumulatorki
Producent
Ansmann
EAN
4013674089727

Cena

Cena brutto
11.48

Gwarancja

Okres gwarancji
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Informacje podstawowe

Rodzaj
Bateria
Rozmiar
9V Block
Technologia
Alkaliczna
Ilość [szt.]
2
Napięcie [V]
9
Pojemność
565mAh

Opis produktu

Bateria do czujnika dymu, na któej można polegać!
Wiele czujników dymu może korzystać tylko z zasilania bateriami alkalicznymi. Wysokiej jakości baterie alkaliczne Ansmann, które zostały wytworzone specjalnie do zasilania czujników dymu oferują najwyższy stopień niezawodności i bezpieczeństwa.

Długa trwałość
Baterie alkaliczne zapewniają niezawodną wydajność i długą trwałość co powoduje, że są idealne do zastosowania w czujnikach ruchu. Kolejna wymiana baterii i ten niezbyt przyjemny sygnał dźwiękowy „Bateria w czujniku wyczerpana” każą teraz długo na siebie czekać a uciążliwy proces wymiany baterii będzie teraz już tylko rzadko konieczny. Dodatkowo zyskujemy poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w przypadku, gdy będzie to konieczne, czujnik zadziała bez zarzutu i nie zignoruje zagrożenia z powodu zbyt słabej baterii.

Sprawdzone przez TÜV
Baterie zostały z pozytywnym wynikiem sprawdzone pod względem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Ta sprawdzona wydajność została potwierdzona przez TÜV Saarland.

Najwyższa wydajność także przy ekstremalnych temperaturach -10°C do +50°C
Ta silna 9V block bateria ANSMANN pozostaje niewrażliwa na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Bateria utrzymuje swoją wysoką wydajność w czujniku dymu także w pomieszczeniach nieogrzewanych (np. ujemne temperatury w stodole, domku letniskowym itp.) lub podczas ekstremalnych upałów.