Drukarki laserowe

Drukarka laserowa Samsung ML-1675

ID produktu: 404250
Zobacz produkty podobne
(71)
Zapytaj społeczności 2 pytania
 • Automatyczny druk dwustronny: Nie
 • Prędkość druku - czerń [str/min]: 16
 • Rodzaj: Monochromatyczna
 • Rozdzielczość druku - czerń [dpi]: 1200 x 1200
Opis
Specyfikacja
Opinie (71)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje
Raty

Opis produktu


Informacja o przejęciu działu urządzeń drukujących Samsung Electronics przez firmę HP Inc.

Od 1 listopada 2017 r. działalność drukarska firmy Samsung Electronics Co., Ltd. oraz podmiotów z nią stowarzyszonych została przeniesiona do firmy HP Inc. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę internetową HP. (http://www.hp.com/go/samsung)


 

Monochromatyczna drukarka laserowa firmy Samsung, przeznaczona dla użytkowników indywidualnych i małych grup roboczych. Model ML-1675 drukuje z prędkością 16 stron/minutę, w rozdzielczości 1200x1200 dpi. Niski poziom głośności drukarki, szybkie drukowanie, wysoka jakość wydruku oraz przycisk umożliwiający zaoszczędzenie energii czynią to urządzenie idealnym rozwiązaniem dla każdego biura. Drukarka podłączana jest do komputera za pomocą złącza USB.

 

Jeden przycisk do przeniesie zawartości ekranu na kartkę

 

Poręczny przycisk Print Screen znajduje się na panelu sterowania drukarki. Przy jego użyciu można szybko i łatwo wydrukować zawartość ekranu, nawet jeśli użytkownik znajduje się z dala od swojego biurka. Jedyne, co trzeba zrobić, to nacisnąć przycisk. Jedno kliknięcie eliminuje konieczność dodatkowej edycji lub usuwania niepotrzebnych informacji z oryginalnych stron internetowych lub dokumentów. W przypadku chęci wydrukowania pojedynczej strony wystarczy jedno naciśnięcie przycisku aby wydrukować ekran dokładnie w taki sposób, w jaki jest on wyświetlany na monitorze. Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez ponad dwie sekundy spowoduje, że drukarka ML-1675 wydrukuje element, który został wyświetlony na monitorze jako ostatni.

 

 

 

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

 

Z ultrakompaktowymi wymiarami 341 x 224 x 184 mm drukarka Samsung ML-1675 zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porównaniu z innymi drukarkami laserowymi dostępnymi w sprzedaży. Bez problemu zmieści się na każdym biurku, pozostawiając użytkownikowi mnóstwo miejsca do pracy. Nie należy jednak przyjmować że za ultrakompaktowymi wymiarami drukarki ML-1675 stoją przeciętne parametry - mimo wagi piórkowej może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu. Wysoka prędkość drukowania (16 stron na minutę w przypadku papieru A4) w drukarce Samsung ML-1675 sprawi, że teraz będzie można pracować szybciej. Czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 8.5 sekundy, a rozdzielczość druku 1 200 x 1 200 dpi sprawi, że użytkownik będzie zadowolony nie tylko z szybkości, lecz również z wysokiej jakości.

 

 

Niższy poziom hałasu i energooszczędność

 

Użytkownik nie powinien mieć trudności z usłyszeniem swoich myśli, gdy pracuje przy własnym biurku. Dlatego drukarka Samsung ML-1675 podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania poziom głośności mniejszy niż 49 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki. Dzięki temu umożliwia skoncentrowanie się na własnych zadaniach. Dla użytkowników, dla których zasady proekologiczne odgrywają ważną rolę, ważną informacją będzie, że drukarka Samsung ML-1675 ma łatwo dostępny przycisk zasilania, umieszczony na przednim panelu. Dzięki temu można przejść do energooszczędnego trybu czuwania za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Wystarczy nacisnąć przycisk ponownie, aby włączyć zasilanie, i już można drukować.


Samsung ML-1675 maa i szybka drukarka do domu.

"Dziki drukarce laserowej ML-1675 na pewno dojdziesz do wniosku, e mae jest pikne" tak ten model recenzuje producent, wiatowy gigant Samsung. Czym w rzeczywistoci si wyrnia i dla kogo zosta zaprojektowany?

Ultrakompaktowe wymiary

Drukarka jest naprawd niewielka, ma wymiary 341x224x184mm, dziki czemu bez problemu ustawisz j w dowolnym miejscu. Ten model idealnie nadaje si na drukark biurkow, ale mimo maych gabarytw jest rwnie bardzo wydajny. Co wicej, urzdzenie ma nowoczesny design i dobrze dopasowuje si do wntrza.

Print-screen raz, dwa!

Na panelu sterowania umieszczono porczny przycisk Print Screen, dziki ktremu szybko i wygodnie wydrukujesz zawarto ekranu, nawet jeeli jeste daleko od biurka. Pojedyncze nacinicie drukuje ekran w takiej formie, w jakiej jest on aktualnie wywietlany na monitorze. Jeeli przytrzymasz przycisk na duej ni 2 sekundy, drukarka wydrukuje element, ktry zosta wywietlony na monitorze jako ostatni. Bardzo przydatna i wygodna funkcja!

Bardzo cicha praca spokojnie usyszysz swoje myli.

Urzdzenie podczas drukowania emituje poziom gosnoci mniejszy ni 49 dBA. Jest to bardzo przydatne, szczeglnie jeli musimy si skupi na pracy i nie chcemy, eby co nas rozpraszao. Jeeli kto szuka maego, cichego urzdzenia ten model bdzie idealny.

Ekologiczne urzdzenie

Chcesz oszczdzi energi? Nie ma problemu. Na przednim panelu zosta umieszczony przycisk zasilania. Mona szybko wyczy drukark lub wczy energooszczdny tryb czuwania. Moe to by przydatne szczeglnie wtedy, kiedy sporadycznie ale regularnie drukujemy dokumenty.

Prdko drukowania

16 stron na minut w wypadku papieru A4, 17 stron na minut w przypadku rozmiaru letter taka prdko drukowania w tym Samsungu bdzie wystarczajca dla mniej wymagajcych uytkownikw. Czas wydruku pierwszej strony to 8,5 sekundy oglnie prdko na pewno bedzie wystarczajca dla tych osb, ktre nie drukuj ogromnych iloci papieru na raz.

Dlaczego akurat ten model?

Samsung ML-1675 wyrnia si przede wszystkim fantastycznym stosunkiem ceny do jakoci. Za na prawd niewielkie pienidze mona kupi dobry sprzt z wieloma zwikszajcymi wygod funkcjami.

Rekomendacja

Polecamy ML-1675 osobom szukajcym maej i taniej, monochromatycznej, wydajnej drukarki do uytku domowego. Przede wszystkim polecamy tym, ktrzy nie drukuj duo i korzystaj z drukarki sporadycznie.Samsung wprowadza do oferty kompaktow monochromatyczn drukark laserow, wyrniajc si wikszym komfortem obsugi ML-1675. Dziki ultrakompaktowej i eleganckiej stylistyce zawsze znajdziesz dla niej miejsce. Przydatne funkcje, dostpne w urzdzeniu, takie jak np. drukowanie za pomoc jednego przycisku sprawiaj, e drukarka ML-1675 prezentuje si dobrze zarwno od strony funkcjonalnej, jak i wizualnej. Niski poziom gonoci drukarki ML-1675, wysoka prdko drukowania i przycisk trybu energooszczdnego zapewniaj maksymaln wygod obsugi. Dziki drukarce laserowej ML-1675 na pewno dojdziesz do wniosku, e mae jest pikne.

Z monitora na kartk papieru za pomoc jednego przycisku

Z monitora na kartk
Porczny przycisk Print Screen zosta umieszczony na panelu sterowania drukarki. Przy jego uyciu moesz szybko i atwo wydrukowa zawarto ekranu, nawet jeli znajdujesz si z dala od swojego biurka. Jedyne, co musisz zrobi, to nacisn przycisk. Jedno kliknicie eliminuje konieczno dodatkowej edycji lub usuwania niepotrzebnych informacji z oryginalnych stron internetowych lub dokumentw. Jeli chcesz wydrukowa jedn stron, nie ma problemu. Jedno nacinicie przycisku drukuje ekran dokadnie w taki sposb, w jaki jest on wywietlany na monitorze. Wcinij i przytrzymaj przycisk przez ponad dwie sekundy. Drukarka ML-1675 wydrukuje wtedy element, ktry zosta wywietlony na monitorze jako ostatni. Teraz moesz drukowa wszystko, w dowolnym czasie.

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary
Oczekujesz lepszej wydajnoci od drukarki biurkowej? Pomyl o czym mniejszym. Z ultrakompaktowymi wymiarami 341 x 224 x 184 mm drukarka Samsung ML-1675 zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porwnaniu z innymi drukarkami laserowymi dostpnymi w sprzeday. Bez problemu zmieci si na kadym biurku, pozostawiajc uytkownikowi mnstwo miejsca do pracy. Nie daj si jednak zmyli ultrakompaktowymi wymiarami drukarki ML-1675 mimo wagi pirkowej moe ona stawi czoo kademu wyzwaniu.

Zarejestruj to, co jest naprawd ciekawe


 Zarejestruj to, co jest naprawd

Oprogramowanie AnyWeb Print pozwala na wyszukiwanie rnych materiaw w Internecie. Za pomoc drukarki ML-1675 moesz atwo wybiera i zapisywa za pomoc funkcji przecignij i upu tre rnych stron internetowych na wirtualnej tablicy w oknie przegldarki, ktrej zawarto mona nastpnie wydrukowa. A wszystko to w trakcie surfowania po Internecie. Dziki temu masz do dyspozycji prosty sposb na zbieranie, uporzdkowywanie i edycj przydatnych materiaw i zasobw, ktre s dostpne wycznie w Internecie, a ktre mog si przyda w trakcie pracy lub po prostu dla rozrywki.

Ustaw wysoko poprzeczk


 Ustaw wysoko poprzeczk

Masz ju do bezproduktywnego oczekiwania na wydruki dokumentw? Wysoka prdko drukowania (16 stron na minut w przypadku papieru A4, 17 stron na minut w przypadku rozmiaru letter) w drukarce Samsung ML-1675 sprawi, e teraz bdziesz pracowa szybciej. Czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 8,5 sekundy, a niewiarygodna rozdzielczo druku 1 200 x 1 200 dpi sprawi, e bdziesz zadowolony nie tylko z szybkoci, lecz rwnie z wysokiej jakoci.

Niszy poziom haasu


 Ni

Nie powiniene mie trudnoci z usyszeniem swoich myli, gdy pracujesz przy wasnym biurku. Wanie dlatego drukarka Samsung ML-1675 podczas pracy jest cicha jak szept, emitujc w trakcie drukowania poziom gonoci mniejszy ni 49 dBA. To mniej ni delikatny szum pracujcej lodwki! Drukarka biurkowa, ktra wykonuje swoj prac, umoliwiajc skoncentrowanie si na wasnych zadaniach? wietna sprawa.

Energooszczdno


 Energooszcz

We wspczesnych biurach, w ktrych zasady proekologiczne odgrywaj wan rol, nie ma po prostu miejsca dla poerajcych energi drukarek. Wanie dlatego drukarka Samsung ML-1675 ma atwo dostpny przycisk zasilania, umieszczony na przednim panelu. Dziki temu moesz przej do energooszczdnego trybu czuwania za pomoc jednego nacinicia przycisku. Chcesz co wydrukowa? Wystarczy nacisn przycisk ponownie, aby wczy zasilanie, i ju moesz zaczyna.

Specyfikacja

Monochromatyczna
Czarny
Etykiety
Folie
Koperty
Papier archiwalny
Papier cienki
Papier gruby
Papier kolorowy
Papier makulaturowy
Papier typu bond
Papier wstępnie zadrukowany
Papier zwykły
Pojemność odbiornika
100 arkuszy
Pojemność podajnika
150 arkuszy

Opinie (71)

(71)
4.5/5
(71)
99% osób poleca
ten produkt
5
54%
4
45%
3
0%
2
1%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Wydajna, mała i szybka drukarka do zastosowań domowych
 • ZALETY:
 • + szybka
 • + cicha
 • + dobry stosunek jakosc/cena
 • + bezproblemowa instalacja (WinXp, Win7, Ubuntu), żadnych cudów ze sterownikami jak w HP ;)
 • WADY:
 • - jak narazie brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (2)

czy ktoś podłączał w/w drukarkę do serwera wydruku czy to działa i jak z szybkością !?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (71)

Pytania i odpowiedzi (2)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lestar LXARM 810 5m, LC-Power 450W (LC6450 V2.2), Miele KM 6347, Rasurbo Netzteil SAP-450 (130337), Duracell Akumulator 9V Block 170mAh 1szt., Nanoxia Rigid LED 20cm UV (NRLED20U), VRX Racing Center drive shaft, 1 sztuka (VRX/10414), HP ADF Roller/Separation (A8P79-65001), Trixie Miska ceramiczna - Baranek Shaun 0.3 l 12 cm pomarańczowa, CHABA MAJTKI DLA PSA 6, VERSELE-LAGA OROPHARMA STOP INDOOR 500ml odstra.wew. - 001307, 4World Pro Gaming M (10294), Multico Wolontariat - WIKR-0998399, Plantronics BACKBEAT GO 600 (211139-99) - Navy, Hurtel Carbon Slim Armor magnetyczne etui pokrowiec z wbudowaną metalową płytką Samsung Galaxy A3 2017 A320 niebieski, Artimex Zliczający Chip Do Epson Cx21 Magenta, DUVO+ Poduszka Siesta szara 55x75cm, Hyperbook Pulsar Z15S 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home , Monochromatyczna