Ubezpieczenia Ergo Hestia

Dodatkowe 2 lata gwarancji + Ubezpieczenia (5 lat od zakupu)

ID produktu: 4141207
Zapytaj społeczności 1 pytanie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Dodatkowe 2 lata gwarancji + Ubezpieczenia 5 lat od zakupu

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (1)

Czy te ubezpieczenia obejmują wszystkie podzespoły w konfiguracji czy tylko 1 rzecz ?
jeśli komputer składany jest z podzespołów - wtedy obejmuje pojedynczy podzespół.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock 83176, Beurer GS 205, Excalibur 4526 TBCD, CAZO Obroża skórzana z ćwiekami piramida 25x600mm, Veho Portable 360 (VSS-009-360BT), Energizer Szkło do Apple Iphone 5/5S/5C/SE, NoName Nakładka Defender do Xiaomi Redmi Note 4, czarny (GSM026167), MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 20m (FIB222020), DJI HDMI - USB Type C (6958265149931), Delock przedłużający Easy-USB, 0.5m, biały (85186), Leniar Skalówka trójkątna 33 (20033), Expression Toner Standard KHL-322S / CE322A (Yellow), Riva ARENA BATTERY - white, Tescoma Forma na gofry, Tescoma Łopatki Delicia, 3 sztuki, GSM City CASE ETUI PANCERNE NIEBIESKIE SAMSUNG GALAXY S8 PLUS, Patio Plecak Coolpack Factor Zigzag 2017 fioletowy, Tekla Nylonowy pasek do zegarka 24 mm Tekla N1.24 Nato uniwersalny, Hobbytech Samochód BX8 Typ SL 4WD 1:8 (1.SL.BX8)