Ubezpieczenia Ergo Hestia
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Dodatkowe 2 lata gwarancji + Ubezpieczenia (5 lat od zakupu)

ID produktu: 4141207
(4)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Dodatkowe 2 lata gwarancji + Ubezpieczenia 5 lat od zakupu

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
EAN
4141207

Opinie

(4)
(4)
5/5
(4)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Przydatna opcja, zawsze warto się w nią wyposażyć. Koszta nie są wielkie, a daje poczucie bezpieczeństwa.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi

(1)
Czy te ubezpieczenia obejmują wszystkie podzespoły w konfiguracji czy tylko 1 rzecz ?
jeśli komputer składany jest z podzespołów - wtedy obejmuje pojedynczy podzespół.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(4)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Delock 83176, Beurer GS 205, Excalibur 4526 TBCD, Veho Portable 360 (VSS-009-360BT), Energizer Szkło do Apple Iphone 5/5S/5C/SE, NoName Nakładka Defender do Xiaomi Redmi Note 4, czarny (GSM026167), MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 20m (FIB222020), DJI HDMI - USB Type C (6958265149931), Delock przedłużający Easy-USB, 0.5m, biały (85186), Expression Toner Standard KHL-322S / CE322A (Yellow), Riva ARENA BATTERY - white, Tescoma Forma na gofry, Tescoma Łopatki Delicia, 3 sztuki, GSM City CASE ETUI PANCERNE NIEBIESKIE SAMSUNG GALAXY S8 PLUS, Patio Plecak Coolpack Factor Zigzag 2017 fioletowy, Tekla Nylonowy pasek do zegarka 24 mm Tekla N1.24 Nato uniwersalny, Hobbytech Samochód BX8 Typ SL 4WD 1:8 (1.SL.BX8)