Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Diverse Patchcord światłwodowy, 50/125, LC/LC, (OM3), 1m

Kable proste
ID produktu: 1244387
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłwodowy, 50/125, LC/LC, (OM3).

Powłoka Halogen free.

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sencor SWK 1506YL, Whitenergy EEE PC 1215B 10.8V Li-Ion 4400mAh biała (09434), Alpine UTE-81R, Maclean Toslink - Toslink, 0.5, Czarny (MCTV-638), Benro A-4570F (31512), HP OfficeJet Pro 6970 (J7K34A#625), Scholl Velvet Smooth Pilnik elektroniczny do stóp z kryształkami diamentu różowy 1szt, Ledlenser Mini brelok K1 Black (8251), Tech-Air techair Schutztasche 10/11,6" + ChatPack schwarz TABX334 - TABX334, ViewSonic VP3881, MikroTik MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m - MT S+RJ10, Apple Watch Nike+ Series 3 + Cellular (MQMF2ZD/A) , Lorus Chronograf RT309BX9 , BARBARA TECZKA SKRZYDŁ.Z RZE.BARBARA 2CM ZIELONA, MAXXIMUS SAMSUNG J700 AB503442BEC 1000 mAh, Eindhoven odświeżacz o zapachu wanilii 300ml, TelForceOne Nakładka Defender II do iPhone XR, Trixie Obroża zaciskowa Cavo 39-45cm czarna , Timex Pasek do zegarka Timex T2E581 P2E581 20 mm Skóra uniwersalny