Obroże i adresówki dla psa
Do koszyka

Dingo obroża z taśmy polipropylenowej z zapięciem plastikowym, regulowana, szer. 1,0 cm dł. 20-28 cm czarna

Taśma polipropylenowa
ID produktu: 1069136
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Taśma polipropylenowa
  • Obwód szyi [cm]: 20-28
  • Rodzaj: Klasyczne
  • Szerokość [cm]: 1
  • Zapięcie: Plastikowe
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Dingo obroża z taśmy polipropylenowej z zapięciem plastikowym, regulowana. 

Obroża dla psa wykonana z taśmy wyposażona w plastikowe zapięcie. Możliwość regulacji.

  • Najwyższa jakość produkcji
  • Regulacja
  • Plastikowe zapięcie
  • Świetnie łączy się z pozostałym asortymentem linii "Taśma"

 

Kolekcja „Taśma Standard” zawiera szeroką gamę produktów wykonanych z wysokogatunkowej taśmy polipropylenowej. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, mają mocne, słupkowe szycia oraz nierdzewne okucia, które są starannie dopasowane wielkością do szerokości taśmy. Wyroby posiadają ciekawe rozwiązania użytkowe. Są to produkty wytrzymałe i trwałe.

Specyfikacja

Rodzaj
Klasyczne
Materiał
Taśma polipropylenowa
Obwód szyi [cm]
20-28
Szerokość [cm]
1
Zapięcie
Plastikowe
Kolor
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Transcend 32GB (TS32GUSDC4), Verbatim 32GB (47041), InLine Antenowy, 20, Biały (69320), InLine Gniazdko ścienne, 2x RJ45 żeński, biały (76842W), Activejet bęben do Brother DR-1030, Microsoft Xbox One S Controller czarny (6CL-00002), Trixie LEGOWISKO SLEEPER R.2, Phobya Phobya ZuperZero UV Green 1000ml - 30102, A4 Tech Gaming Bloody M660 (A4TSLU45907), TB MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (AKTBXAJCOILED1B), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/APC - FC/APC, 9/125, OS2, 2m (FIB462002), Philips Świetlówka kompaktowa Master PL-S 2G7 9W (8711500260963), MCD Etui Na Klucze - Dom Jest Tam Gdzie Jest.. (Białe) (282517), AgfaPhoto Toner APTHPCE400XE / CE400X (Black), ROSSI Notes ozdobny A4 BR NPV20D, Panta Plast Koperta A5 na napę z nadrukiem Paris, Yongnuo Zestaw Youngnuo YN-622C-KIT Sterownik Canon TTL , nemo Szklo hartowane do Alcatel PIXI 6", Toshiba SDXC 64GB THN-N203N0640E4