Kable teleinformatyczne

Digitus Patchcord światłowodowy LC - LC, Single Mode, 9/125 OS2, 7m (DK-HD2933-07)

ID produktu: 5320010
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 5.1 - 7m
  • Kolor: Żółty
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Patchcord światłowodowy LC - LC, Single Mode, 9/125 OS2.

Specyfikacja techniczna

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
5.1 - 7m
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2
Izolacja
LSOH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.digitus.info/pl/impressum/ Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: HP toner CE261A nr 648A (cyan), Aten KA7970-AX, Zebra 4 SLOT BAT CHARGER KIT - SAC4000-410CES, Verbatim HDD Store 'n' Go 1 TB Biały (53206), Datalogic POWERSCAN PBT9500 USB-Kit - PBT9500-RBK10EU, InLine Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 10m biały (89929W), E-Blue Cobra S (EMS128GR), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e U/UTP Szary 10szt. 2m (V-UTP502SVP), Centropen Cienkopis 2551 M, zielony 0.5mm (225510010), NC Koperty Koperta depozytowa, B5, 100 sztuk (54838097), LogiLink Organizator kabli na stół (KAB0066), Casio (FX-350ESPLUS-S), KMP Etui Sporty Case iPhone X transparentne, Redragon P020