Opis
Specyfikacja
Opinie (8)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje
Raty

Deskorolka elektryczna Manta Viper Smart Balance Board 6.5" czarna (MSB001)

12 6.5 120 2x350 10-15 Czarny
ID produktu: 852669
Zobacz produkty podobne
(8)

Opis produktu

Alternatywa dla tradycyjnej deskorolki

Manta Multimedia Smart Balance to nowoczesny środek transportu, którego obsługa nie wymaga od nas żadnego wysiłku – wystarczy delikatnie zmienić ułożenie ciała, by móc ruszyć, zatrzymać się bądź wykonać rozmaite ewolucje! Wszystko to jest możliwe za sprawą wbudowanego żyroskopu, dzięki któremu obsługa urządzenia staje się dziecinnie prosta.

Pokonaj dowolny dystans

Elektryczna deskorolka została wyposażona w dwa silniki o dużej mocy, które umożliwiają rozpędzenie urządzenia nawet do 12 km/h. Użytkownik może poruszać się zarówno po nawierzchniach płaskich, jak i wzniesieniach o maksymalnym kącie nachylenia 15 stopni.

Wbudowany akumulator gwarantuje pokonanie na jednym ładowaniu nawet do 15 kilometrów. Jego ładowanie jest natomiast krótkie i bezproblemowe – trwa bowiem zaledwie 90 minut. O niskim stanie baterii użytkownik informowany jest poprzez sygnały świetlne i dźwiękowe. Deskorolka Manta posłuży więc do rekreacyjnej jazdy wokół domu, krótkiej podróży do sklepu bądź parku oraz wyścigów z przyjaciółmi. Wystarczy tylko wejść na platformę.

Najwyższa wygoda użycia

Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu może być przechowywane niemal wszędzie – w garażu, piwnicy, rowerowni, na balkonie, a nawet w szafie. Deskorolka waży zaledwie 11,5 kg, dlatego jej przenoszenie również nie sprawi problemu.

Producent zadbał również o komfort podróżowania. 6,5-calowe koła zostały wykonane z wytrzymałego materiału, dlatego niestraszna im żadna nawierzchnia. Wzmocniona platforma jest w stanie wytrzymać obciążenie do 120 kilogramów, posiada również specjalne antypoślizgowe nakładki, dzięki którym pozycja w trakcie jazdy pozostaje stabilna, bez obawy o zbyt mocne zachwianie.

Podaruj prezent sobie lub dziecku!

Deskorolka elektryczna Manta Multimedia Smart Balance to doskonałe urządzenie do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, z którego korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Okaże się idealna w parku, skateparku, na parkingu, a nawet w galerii handlowej.

Specyfikacja

Kolor
Czarny
Szerokość [cm]
58.4
Wysokość [cm]
18.6
Głębokość [cm]
17.5
Waga [kg]
11.5

Opinie (8)

(8)
Polecam :) Deskę użytkuje mój syn. Opanowanie jazdy na niej jest proste, wystarczy utrzymać równowagę. Koła są mocne, solidne, nie niszczą się, ale syn glownie jezdzi po rownym terenie, chodnikach asfalcie. Bateria jest wytrzymala. Calosc utrzymana w klasycznym designie.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (4)

Czy ta deskorolka ma ładowarkę i torbę do przenoszenia?
tak ma w zestawie jedno i drugie
Tak, ma i jedno i drugie.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (8)

Pytania i odpowiedzi (4)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Bresser Corvette 8x42 (1440843)