Środki czystości

Clovin Płyn do czyszczenia osadów smolistych i tłuszczu Washer Max Smog 5kg

ID produktu: 6011698
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przeznaczenie: Do piekarników
  • Rodzaj: Płyn
  • Waga [g]: 5000
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

CLOVIN PROFESSIONAL WASHER MAX SMOG 5KG

Preparat w płynie do czyszczenia komór wędzarniczych, rusztów, grilli, piekarników, piecyków.
Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste.

Na zanieczyszczoną powierzchnię nanieść cienką warstwę płynu i pozostawić na około 10-20 min.
Po tym czasie czyszczoną powierzchnię należy wytrzeć wilgotną szmatką lub gąbką.
W przypadku starych przypaleń lub silnych zabrudzeń czynność powtórzyć.

Uwaga! Prace należy wykonywać w rękawicach gumowych.
Nie stosować do powierzchni aluminiowych.

Pojemność: 5kg

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do piekarników
Rodzaj
Płyn
Waga [g]
5000

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: SilverStone Wkład filtracyjny do wentylatorów 92mm FFP-92B, Unitek HDMI - HDMI 5m czarny (Y-C140), GamersWear WWCL T-Shirt Black (S) (5992-S), Qoltec 50802, Digitus 3-portowy hub USB 2.0 i adapter LAN Fast Ethernet ze złączem typu C (DA-70253), Omega Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1m czerwony, Peter Pauper Press Notatnik Mini Strzał do Księżyca , Philips Hue White Zestaw startowy E27 + regulator (8718696728987), Lanberg KABEL USB 3.0 MICRO AM-MBM5P NIEBIESKI 50CM LANBERG CA-US3M-10CC-0005-B - CA-US3M-10CC-0005-B, Expression TUSZ DO EPSON (T1281) BLACK (P) - C13T12814010, Schuller Rękawice montażowe Allstar Aqua rozmiar 9 (42732), Avacom Avacom baterie dla Konica Minolta, Samsung NP-1, SLB-0837, Li-Ion, 3.7V, 750mAh, 2.8Wh, DIKN-NP1-643, Hurtel Silicone Case elastyczne silikonowe etui pokrowiec Huawei P20 Pro ciemnoniebieski, Roline ROLINE LWL- Cable Duplex, Single Mode 9/125µm OS2, LC/LC, yellow, 0,5 m (21.15.8780), Activejet Tusz AC-581CRX (cyan), Balance BALANCE ekologiškas skystas skalbiklis vaikų drabužiams 1 L, BGtech Kubek mąż i żona 2szt.