Środki czystości
Do koszyka

Clean net Mleczko do czyszczenia stali nierdzewnej Clean Net 500ml uniwersalny

ID produktu: 6015408
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność [ml]: 500
  • Przeznaczenie: Do metali
  • Rodzaj: Mleczko
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Mleczko do czyszczenia Clean Net idealnie usuwa najtrudniejsze zabrudzenia oraz osady z tłuszczu i kurzu. Nie zostawia osadu, łatwo się spłukuje i pozostawia delikatny, przyjemny zapach. Opakowanie 500 ml.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do metali
Rodzaj
Mleczko

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP 500 GB 3.5" SATA III (QK554AA), GamersWear Bluza STUDIO 47 Longsleeve oliwkowa (M) ( 5128-M ), SilverStone CPF03 4pin - przedłużacz 30cm do wentylatorów PWM, Zyxel GS2210, 8x1GbE, 2x SFP, PoE, czarny, Delock DVI HDMI Mini, 0.2, Czarny (65564), Intenso Business Line 64GB (3511490), Lamptron Stainless Steel Vandal Resistant Illuminated biała kropka (LAMP-SW2004-S), InLine Audio 6.3mm jack męski mono - 2x RCA żeński (99339), Maximum Akcesorium montażowe 25 cm (1525), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 2m (54068), Digitus Wtyk RJ45 kat. 6A Digitus (8P8C) T568A/B 10GbE ekran., beznarzędziowy - DN-93631, Oracover Folia pokryciowa standard- brązowy (81) (5MA200181), ROCA Victoria stojąca chrom (A5A3125C00), Tescoma Forma 12 muffinek DELÍCIA GOLD 39x28 cm , MAXPOWER do NOKIA 7390/6500s 1050 mAh, GRANDE FINALE GRANDE-FINALE KURTKA SOFTSHELL NIEB. r5 34,5cm, GoodRam CL100 G2 120GB SATA3 (SSDPR-CL100-120-G2), Nixxes Software Tomb Raider Game of the Year