Pokarm dla gryzoni

CERTECH Benek Sianko Dla Gryzoni + Kapusta 300g

ID produktu: 1471204
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Rodzaj: Siano
  • Waga [kg]: 0.3
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

CERTECH Benek Sianko Dla Gryzoni + Kapusta 300g 

 

Ekologiczne i wysokiej jakości sianko wzbogacone dodatkiem kapusty. Sianko dzięki dużej zawartości substancji balastowych  wspomaga trawienie i ułatwia przesuwanie pokarmu w organizmie, a także pozwala utrzymać w odpowiedniej długości ciągle rosnące siekacze. Dodatek kapusty  dostarcza znacznych ilości składników mineralnych, a także wspomaga leczenie ran i schorzeń skórnych.
Kapusta czyni sianko jeszcze bardziej apetycznym.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Uniwersalne
Rodzaj
Siano
Waga [kg]
0.3

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Samsung toner CLT-M5082S Magenta, Sandberg zewnętrzna karta dźwiękowa USB to Sound Link (133-33), Bixolon Wyświetlacz dla Klienta BCD-1100D (BCD-1100D/BEG), Green Cell do MSI Wind U100 U200 BTY-S12 11.1V 9 cell (MS09), MicroConnect HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (HDM19191.5V2.0), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 5m (FIB220005), Himoto Universal Joint Cup (02034), Hama PC-Headset Black Desire (0053984), Nestor KOLBA PAPUGA ŚREDNIA BISZKOPT+MIÓD, AQUA NOVA FILTR WEWNĘTRZNY NBF-300 50l, Dr Seidel FLAWITOL 400g PSY DOROSŁE, Ultron GameOne Optical (213892), ANTRA Wkład do organizera K Kratka żółta (270073), GSM City ETUI FANCY BOOK HUAWEI P8 CZERWIEŃ GRANAT, Zolux Szelki nylonowe Colorful 10 mm pomarańczowe, TelForceOne Nakładka Ultra Trendy Music2 do Huawei Mate 20 Lite, Roline Patchcable Cat.6, UTP, czerwony 1,5m (21.15.0924), MSI GF63 8RD-095XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , HP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 8 GB RAM/ 240 GB SSD/