Grille ogrodowe
Do koszyka

Campingaz Grill gazowy 3 Series RBS L 61x36cm (40296337)

ID produktu: 955546
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Stalowy
  • Kształt: Prostokątny
  • Moc [W]: 9400
  • Rodzaj: Gazowy
  • Z pokrywą: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Grill Campingaz Gazowy 3 Series RBS L

Powierzchnia grillowania: 2800 cm ². Moc: 9,4kW.
2 boczne palniki ceramiczne Radiant Burner System (RBS). Zapalnik elektroniczny, emaliowane żeliwny ruszt i płyta. Gotowy do użycia z Culinary Modular System (akcesoria kupowane oddzielnie) oraz Insta Clean™ System (wybrane części grilla można myć w zmywarce). Termometr. 4 obrotowe kółka. Boczne półki (1 składana). Pokrywa, uchwyt i panel kontrolny ze stali nierdzewnej. Boczne koszyki na przyprawy i akcesoria.

 

Znalezione obrazy dla zapytania 3138522070915

Specyfikacja

Rodzaj
Gazowy
Z pokrywą
Tak
Kształt
Prostokątny
Kolor
Stalowy
Moc [W]
9400
Cechy szczególne
2 stoliki boczne
Waga [kg]
70

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP głowica C5055A, Hama MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 0.5, Czarny (991223110000), Axis ST98A17-VE Szafa do nadzoru (5900-171), Herlitz NOTES A4/2X40K KRAT HER MY BOOK FLEX (0011415494), FRESH N REBEL ROCKBOX CUBE FABRIQ EDITION CUPCAKE (001567940000), Hama DVI HDMI, 2, Czarny (0034033), Parker Jotter Czerwony Kensington CT T2016 (1953187), Trixie Karmnik na kule tłuszczowe 14 × 19 × 12 cm, Avacom PWRB-4000K czarny, VivoLink HDMI - HDMI, 2, Czarny (PROHDMIUSBAB2), Bionic Stuffer zielony, Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 15m (25555707), MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , EFB Patchcord S/FTP,Cat.6A, LSZH, Cat.7, 0.5m (MK7001.0,5BL), NoName Etui Carbon Fiber Samsung A6 2018 złoty/gold, PURO Stacja bezprzewodowa Qi 10W z ładowaniem indukcyjnym biała (FCCSQI10W1WHI), Fissler Wyciskarka do cytrusów Magic, Ringke Etui Ringke Fusion OnePlus 5T Smoke Black, Toshiba Portege X30-E-149