Baterie i akumulatorki
Do koszyka

Camelion Bateria Plus AAA / R03 24szt.

ID produktu: 999944
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość [szt.]: 24
  • Napięcie [V]: 1.5
  • Rodzaj: Bateria
  • Rozmiar: AAA / R03
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

BATERIE - OGNIWA NIEŁADOWALNE (PIERWOTNE)

Najbardziej popularne ogniwa nieładowalne. Używane we wszelkiego rodzaju przenośnych urządzeniach potrzebujących do działania energii elektrycznej.

Baterie to ogniwa jednorazowego użytku.

Po rozładowaniu należy je zwrócić w punkcie zbiórki rozładowanych baterii, bądź sprzedawcy.

Specyfikacja

Bateria
Rozmiar
Alkaliczna
Ilość [szt.]
24
Plus

Opinie (2)

(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet Sprężone powietrze 600ml, NoName Kubek miksując (ZJEA127G), 3MK Solid do HTC Desire X (F3MK_SOLID_HTC DESIRE X), Skink Extreme do Samsung Galaxy Trend (FS_EXTREME_SAMGTREND 7562), Qoltec Antena Wi-Fi dookólna, 10dBi, 36cm, 2.4-2.483GHz (57002), Elmak C7 ósemka, 1.2m (SAVIO CL-97), GreenGo Nakładka Apple iPhone 5C czarna (GSM013687), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m (54034), JW Pet HOLEE GOURMET - STEAK SM, inSPORTline Zacisk CL-04 30mm - 2769, Digitus Typu C do A, 1m (DB-300136-010-S), Panta Plast Pojemnik na długopisy okrągły plastikowy MIX - 245381, Incipio Etui DualPro do Apple iPhone X, czarny (IPH-1629-BLK), Schneider Marker Olejowy Maxx 270, niebieski (SR127003), Samsung EVO MicroSDXC 256GB (MB-MP256GA/EU), TelForceOne Nakładka Summer Time 1 do iPhone 6 Plus / iPhone 6s Plus, Hurtel Etui Samsung Galaxy Note 8 N950 Shockproof wzmocniony żelowy pokrowiec zielony, 2-Power DOC0106A