Deski z klipem
Do koszyka

Biurfol A4 Srebrna

ID produktu: 709923
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Srebrny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Deska z klipem.

 

  • folia PVC kolorowa
  • środek usztywniony tekturą
  • sprężysty mechanizm zaciskowy służący do utrzymania kartek papieru
  • format A4

Specyfikacja

Kolor
Srebrny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lexmark C792A1MG, PowerWalker VI 1500 RT LCD (10120023), Donau Przekładki do segregatora 105x235 /100szt/ (14K134X), PremiumCord MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 2, Czarny (kjackmf2), InLine Rysik (55466R), Cellular Line Etui Malmö, Microsoft Lumia 550 - (60407), Lenovo 75+, 6 Cell, Li-ion (45N1054), Pioneer SE-MS-7BT K, Verbatim Store n Save 2TB USB 3.0 (47683), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC OS2 9/125um Duplex Singlemode, 10m, żółty (516815), Osram LED Superstar MR16, GU5.3, 5W/827, LUPI PETS MISKA KPL.NA RAMCE 16cm 2x0.94, Equip D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3, Czarny (Z13343), Media-Tech Odbiornik Bluetooth 4.2 (MT3588-MT3588), Saana papier do pieczenia, 15 m, Arcen Games Tidalis Steam CD Key, Vertigo Gaming Cook, Serve, Delicious! Steam CD Key, Lindy RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 5, Czarny (35348), Remax Remax Sports RB-S18 sportowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 4.2 biały uniwersalny