Kleje biurowe
Do koszyka

Bertus klej sztyft magic 20G (010080a)

ID produktu: 1064270
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: W sztyfcie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Klej introligatorski, wodny, typu CR, niebrudzący, przeźroczysty i elastyczny po wyschnięciu. Do klejenia: grzbietów książek, brył geometrycznych, drewna, kasetonów, papieru, korka, tkaniny, ceramiki, folii aluminiowej, puzzli, modeli styropianowych, kryształowych salaterek i wazonów.

 

 

opk.24 szt

Specyfikacja

Rodzaj
W sztyfcie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama HDMI Mini HDMI, 2, Czarny (74229), Roline DisplayPort - DisplayPort, 2, Czarny (11.04.5602-20), Belkin MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1.2, Szary (AV10164BT04-GRY), MyScreen Protector do Samsung Galaxy Tab S 8,4” - (001549240000), Citizen CDC-112 Tischrechner - (CDC112WB), Transcend na dyski 2.5" SSD/HDD (TS0GSJ25CK3), Platinet USB LIGHTNING LEATHER CABLE 1M GREEN, FrSky Odbiornik FrSky D8R-II Plus 8CH 2.4GHz - telemetria (FR/03020403), Green Cell Asus AS02, 4400 mAh (AKKBAGRERD440002), Port Designs Sidney TL (135071), PetMate Drzwi do budy Indigo - XL, Digitus Hutschienenadapter 2x Keystone - AN-25185, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 10m (54347), NoName Etui Żel do LG X Power 2, czarny (GSM029208), Elba TECZKA A5 KOPERTOWA NIEBIESKA (400031403), Integral Courier 32GB (INFD32GBCOUAT), Canon KSERO A4 CANON ŻÓŁTYS LABEL (952003), TelForceOne Nakładka Liquid Shock Proof Flower2 do iPhone 5 / iPhone 5s, Coocazoo Plecak ScaleRale Watchman