Baterie do laptopów
Do koszyka

Bateria Green Cell AP12A3i do Acer Aspire Timeline Ultra M3 M3-581TG M5 M5-481TG

ID produktu: 5372130
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Napięcie [V]: 11.1
  • Pojemność [mAh]: 4850
  • Typ ogniwa: Li-polymer
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Bateria Green Cell
do Acer Aspire Timeline Ultra M3 M3-581TG M5 M5-481TG M5-581TG TravelMate P648 P658

  • wysokiej jakości ogniwa - markowe ogniwa Green Cell zapewniają wysoką realną pojemność - bateria po 300 pełnych ładowaniach (ok. 1 rok użytkowania) zachowuje ponad 80% pojemności. Jej żywotność natomiast osiąga nawet do 1000 cykli ładowania, co wystarcza na ok. 2-3 lata bezawaryjnej pracy.
  • nowoczesna elektronika sterująca - dzięki niej bateria jest w pełni kompatybilna z laptopem a system zabezpieczeń dba o bezpieczeństwo komputera i przedłuża żywotność ogniw.
  • staranne wykonanie - obudowa baterii została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i jest doskonale spasowana, dzięki temu możemy być pewni, że bez problemu zamontujemy ją w laptopie

Specyfikacja

Rodzaj
Zamiennik
Li-polymer

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Uni Mitsubishi Pencil Cienkopis 0.8MM 200 Czarny, Toma DŁUGOPIS ŻELOWY AUTOMAT (to-077 12), InLine 16431Q 1.5m, MicroConnect Duplex LC/LC 50/125µm OM4 5m (FIB440405P), HP F6V24AE#302 (color), HOBBYDOG Legowisko York - Różowe M, HOBBYDOG Legowisko Butterfly - Napisy R3, Xerox 106R01629 żółty, Soliton Giants Of Jazz. Dexter Gordon CD - 241270, Uni Mitsubishi Pencil Marker permanentny UNI 380 CZARNY (NO-380CZAR.), Avery Zweckform ETYK.ZF 9660 ŚR.117 SUPER SIZE 25ARK. ETYKIETA - 9660-25, Trevi przenośne FM/AM/SW1/SW2 (MB746W), LogiLink Aluminiowa podstawa pod laptopa lub monitor (BP0033), SPIGEN SGP Etui do Apple iPad 9.7 2017/2018 brązowe, Bisset Skórzany pasek do zegarka Bisset 22 mm BS-109.22.22.05G, nemo Etui kabura pionowa rubber SAMSUNG S3 MINI I8190 czarna, Zolux Żwirek Aquasand Nature śnieżnobiały krystobalit 4kg, Roline ROLINE LWL- Cable 50/125µm OM4, LC/LC, violet 0,5m (21.15.8750)