Wieszaki i uchwyty RTV
Do koszyka

B-Tech płaski uchwyt do TV 10-23" BTV110/B

ID produktu: 1225078
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalna wielkość ekranu [cale]: 23
  • Minimalna wielkość ekranu [cale]: 10
  • Nośność [kg]: 20
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Płaski uchwyt ścienny do montażu telewizora LCD/LED/PLAZMA.

 

Mocowanie VESA 75mm x 75mm, 100mm x 100mm
Odległość ekranu od ściany: 15mm
Maksymalne obciążenie: 20kg
Przekątna ekranu: od 10" do 23"

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point folia termotransferowa do faksu BPPA 57 (KX - FA 57 X/A), Msonic MH425, Verbatim Opt Media BD-R M-Disc Verbatim 25GB 5pcs, Jewel Case (43823), Dell MS116 (570-AAIO), LC-Power 350W (LC400TFX V2.31), SuperMicro Rozgałęźnik 16pin do panelu przedniego (CBL-0084L), JT Berlin Etui LederBook Style do iPhone 7 Plus Czarne (10105), SoundMagic Black Green (ST30), Ami Play Smycz Joy S 150 x 1cm Pomarańczowy piesek, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 5m (54334), Qoltec do Smartfona USB+USB-C (50190), ARRMA Śruby z łbem kulistym M3x12mm 10 sztuk (AR725312), Casio Taśma samoprzylepna Casio XA-18YW1, Philips (928038684002), Art-Pol Talerz głęboki Roman (90785), Techly HDMI - HDMI, 5, Czarny (ICOC-HDMI-FE-050), HyperDrive Ładowarka bezprzewodowa USB-C + HUB (HD258B) , Trixie Legowisko Pet's Home bed biało- zielone 80x60cm, Nillkin Etui Flip Qin Redmi Note 5/5 Pro brązowe