Drukarki 3D - eksploatacja

Avistron Filament PLA 1,75mm (AV-PLA175-500-SI)

ID produktu: 1057913
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał filamentu: PLA
  • Przeznaczenie: Do drukarki 3D
  • Rodzaj: Filament
  • Średnica filamentu [mm]: 1.75
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Włókna PLA są biodegradowalne, a więc szczególnie przyjazne dla środowiska. Wysokiej jakości pigment zapewnia wysoki stopień odporności na działanie światła. Materiał ten ma zwiększoną odpornośc na palnośc UL94

Specyfikacja

Przeznaczenie
Do drukarki 3D
Rodzaj
Filament
Kolor
Srebrny
Materiał filamentu
PLA
Średnica filamentu [mm]
1.75
Temperatura drukowania [°C]
210-225

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet AOC-401 Cleaning printer 400ml, K&M ZELMER Z06 (5+2), Digitus Patch cord UTP kat. 5e 7m PVC szary (DK-1512-070), Delock HDMI - D-Sub (VGA) 0.2m czarny (65512), AOC E2470SWHE, Verbatim Bateria Premium CR2016 2szt., MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62.5/125 OM1, 5m (FIB410005), Delock RZEP 10M X 20MM CZARNY (18716), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 F/UTP Fioletowy 7m (STP607P), Sharp toner MX-71GTBA, black, Protos Papier kolorowy Protos A4 żółty 160g 50 ark, PGYTECH Filtr P-UN-028 (do DJI Mavic Air), CableMod Classic ModMesh C-Series Corsair Zestaw kabli AXi, HXi i RM - biały / niebieski, Cartridge Web Toner B0948 Magenta , MicroConnect 3 gniazd 1.5m czarny (GRU003B)