Drukarki 3D - eksploatacja
Do koszyka

Avistron Filament PLA 1,75mm (AV-PLA175-500-OR)

ID produktu: 1057902
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Materiał: PLA
  • Rodzaj produktu: Drut (filament)
  • Średnica [mm]: 1.75
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Włókna PLA są biodegradowalne, a więc szczególnie przyjazne dla środowiska. Wysokiej jakości pigment zapewnia wysoki stopień odporności na działanie światła. Materiał ten ma zwiększoną odpornośc na palnośc UL94

Specyfikacja

Rodzaj produktu
Drut (filament)
Materiał
PLA
Średnica [mm]
1.75
Kolor
Pomarańczowy
Waga [kg]
0.5
Temperatura drukowania [°C]
210-225

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lestar LVT-530WA 2.5m, Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-LC, OM3, 1m, Low-Loss-Connector, turkusowy (21.15.8821), Platinet Markery do tablicy (43003), MicroOptics SFP+, 10Gb/s, Twinax (MO-EX-SFP-10GE-DAC-5M), Zolux Obroża skórzana z cyrkoniami VICTORIA 35 cm kol. czerwony, Liebherr IK 3520 Comfort ( następca modelu : IK3510 ), Trixie Lampka LED, Sera GRANURED PUSZKA 250 ml, SABUNOL KROPLE - 4 ml, BH Fitness Rower magnetyczny i.Artic Bluetooth H674I, Xlayer X-FLASH czarny (211227), Tri-Bio Ekologiczny skoncentrowany płyn do prania 1,4L (TRB04055), Toma Długopis Sunny Automatyczny Czerwony 1 Paczka = 20 Sztuk (TO-060), Marshall Major III BT czarne, nemo PILLOW CASE SAM M3510, Acclaim Studios Manchester Gladiator: Sword of Vengeance Steam CD Key, Polaroid CPL polaryzacyjny kołowy M:67, Morele.net ELITE H3960 16 GB RAM/ 240 GB SSD/ 2 TB HDD/ Windows 10 Pro , Karcher Zestaw filtrów antysmogowych do oczyszczacza 2.863-033.0 (kolor czarny)