Filiżanki

Art-Pol Zestaw filiżanek 2szt. (252893)

ID produktu: 4544784
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor dominujący: Fioletowy
  • Motyw: Rośliny
  • Przeznaczenie: uniwersalne
  • Rodzaj: Zestaw filiżanek 2szt.
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

 

Zestaw pięknie zdobionych: dwóch filiżanek, w komplecie z dwoma podstawkami oraz dwoma łyżeczkami.

  • Rozmiar: 8x14x14
  • Pakowanie: 18/1
  • Waga: 1 Kg
  • Materiał: ceramika

Specyfikacja

Rodzaj
Zestaw filiżanek 2szt.
Przeznaczenie
uniwersalne
Motyw
Rośliny
Kolor dominujący
Fioletowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tucano BFC1011, Emerson Rolka termiczna 38mm 30m 10szt. (rt03830wk), Sencor 2002RD, StarTech HDMI - HDMI, 1, Czarny (HDMM1M), PowerWalker VI 1500 SC/SCHUKO, Marko Harmonijka (AF0050), MicroConnect HDMI - HDMI, 2, Czarny (HDM19192V1.4A90), JBL.DE FERROPOL BUTELKA 100 ml, NoName Smart Army do Samsung S8 Plus granatowy (GSM029508), Medialogic Pasterka i Kominiarczyk,Świniopas, O wróbelku…, Equip Patchcord światłowodowy LC - SC Multimode Duplex OM3, 15m (255317), Dell DAC QSFP+ - QSFP+, 40GBE, 1m, Green Cell Ładowarka Zasilacz do laptopa Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A, Good Connections Patchcord RJ-45 25 cm - SF/UTP-CAT 5e - zielony, Eiger 2.5D szkło hartowane dla Samsung Tab A 10.1 (T585) , Inverto Konwerter satelitarny Quatro Premium, Devil Design Filament PLA BRIGHT ORANGE 1.75 mm 1 kg, Mercury Mercury Soft Huawei P Smart 2019 biały /white, TelForceOne Nakładka Glass do Huawei Y5 2018 / Huawei Honor 7S