Akwaria

AQUAEL AQUAEL ZEST. AKWAR. LEDDY60 PROSTA BIAŁA - VAT005745

ID produktu: 1222008
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB tusz TBH-645B / 51645AE nr 45 (black), Microsoft Windows Server 2012 PL CAL 5 User 1pk OEM (R18-03762), Equip D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 15, Czarny (118805), Natec RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 2.5, Czarny (NKA0424), MicroConnect USB-C - DisplayPort M-F Czarny (USB3.1CDP), Casio Drukarka do naklejek Casio, KL-130, Acer Battery 4 Cell, 3220 mAh (KT.0040G.002), LogiLink zwykła 5 gniazd 3m biało-czarny (LPS211), MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 5m (FIB412005-4), Ultimate Racing Aluminiowe podkładki 3mm fioletowe (10 szt.) (UR1501-P), Trust Nanga USB 3.1 (21935), Energy Sistem Music Box B2 zielony (426690), Art-Pol na 6 zdjęć (203796), Office Products A4, żółty (21101111-06), Keycraft Długopis z układanką GoGoPo mix kolorów, GSM City Nakładka do Samsung Galaxy A5 2018 fioletowo-niebieska, Q&Q VP84-007 czarny, Lindy Lindy 36960 Kabel HDMI 2.0 High Speed Anthra Line - 0,3m, Acer Helios 300 (NH.Q3FEP.005) 32 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL