Okapy kuchenne - akcesoria
Do koszyka

Amica Filtr węglowy FWK310

ID produktu: 3187212
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Filtry
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Filtr węglowy FWK310

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Filtry

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe 801 801 800 672 546 500 Połączenia z telefonów komórkowych Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point LCBPH350BK (Hp CF350A) czarny, Furutech-ADL MiniJack 3.5 mm XLR Mini, 3, Czarny, Nanoxia 3-Pin Molex przedłużacz 30 cm, czarny (900100000), Qoltec Hartowane Szkło Ochronne Premium Do Samsung Galaxy S4 (51152), StarTech USB A/A 1,5m (USBEXTAA5DSK), StarTech microUSB na USB Czarny (UUSBOTG), Dingo obroża z taśmy polipropylenowej z zapięciem plastikowym, regulowana, szer. 2,0 cm dł. 33-49 cm khaki, Ricoh oryginalny bęben 1013 (411113), MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 1m (FIB412001-4), Deep Silver Ryse: Son of Rome, ESD (786776), Ami Play Legowisko owalne Basic XS 40x32x12 cm Czerwony, Lindy Firewire 9 PIN Firewire 6 PIN, 1, Beżowy (30755), Art-Pol Karafka (103863), Giacomo Design Elegancki męski GD01003, Quality Imaging Toner QI-HP1022Y / CF212A (Yellow), PRESSEL Pudło wysyłkowe na segregatory 75-80mm brązowy, 20 sztuk, Alessi Zestaw dwóch miseczek z porcelany średnica 11cm (8003299405008), Alpine UTE-200BT, Trixie Smycz dla psa Sporty Rope niebieska r. S-M: 1 m/ 8mm