Środki czyszczące do elektroniki
Do koszyka

AM Lab Lab Giant spray 75ml + ściereczka, różowy (85531-12)

ID produktu: 822524
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność [ml]: 75
  • Rodzaj: Zestaw
  • Zastosowanie: Do ekranów
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Giant, czyli olbrzym. Największy czyścik z rodziny 2w1 w nieco bardziej klasycznym wydaniu. Giant to minimalistyczny flakon o dużej pojemności 175 ml, który w swoim przeźroczystym korku skrywa dużych rozmiarów œścierkę z mikrofibry. Giant idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu jakichkolwiek ekranów - od najmniejszych smartfonów, przez komputery i monitory, aż po wielkie ekrany 4K nowoczesnych telewizorów.

 

Po wyczerpaniu się płynu nie wyrzucaj Giant do œśmieci! Wystarczy, że napełnisz flakonik płynem Refill (sprzedawanym oddzielnie) i będziesz mógł ponownie zadbać o Twoje urządzenia. Dzięki temu ochronisz nie tylko siebie i Twoje ekrany, ale także œśrodowisko!

Specyfikacja

Rodzaj
Zestaw
Zastosowanie
Do ekranów
Pojemność [ml]
75

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tesa Dyspenser do taśm pakowych tesa® COMFORT (06400-00001-03), Nobo Tablica Tryptyk 120 x 90 cm (41138302), Delock izolacja na kable, 100 szt, czarna (86271), InLine Wytrzymały kabel instalacyjny S-FTP, Cat.5e, AWG24, CCA, halogen free, 300m (73300), Techly 301580, Modecom Volcano MC-859 Bow, HAGEN MARINA ROŚLINA AMBULIA 20 cm, MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 0.5m (FIB2220005), FiiO FH1 blue, TOP2000 Kołozeszyt Shades A4 kratka 80 kartek PP , Quality Imaging Toner QI-HP1035C / Q5951A (Cyan), Kamet Cyrkiel pik, Xiaomi Słuchawka bezprzewodowa Bluetooth 4.1 Xiaomi Mi LYEJ02LM biała, Duni serwetka 3-warstwowa Tissue 33x33cm, biała 250 szt. (PP0052), Tech21 Etui pancerne Tech21 pure Samsung S8 G950 clear , HP Omen 15-dc0008nw (4UF45EA) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Alogy Crystal Armor Samsung Galaxy J5 2017, HP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL