Zlewozmywaki

Alveus MORE 10 LEN 56x50 1K zlew wpuszczany + syfon

ID produktu: 5352657
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Satynowy
  • Kształt: Owalny
  • Materiał: Stal szlachetna
  • Rodzaj: 1-komorowy bez ociekacza
  • Typ: Nakładany
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Jeden zlewozmywak, który spełnia wiele potrzeb. Zlewozmywak More jest doskonałym

modelem dla małych kuchni, ale też kuchni nowoczesnych.

W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć w swojej kuchni, możesz wybrać między

dwoma rodzajami instalacji (I) oraz (U) – jednak musisz pamiętać, że montaż podwieszany

wymaga zastosowania wodoodpornego blatu

Specyfikacja

Kolor
Satynowy
Kształt
Owalny
Materiał
Stal szlachetna
Rodzaj
1-komorowy bez ociekacza

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
30 lat
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: OKI toner 44315306 Magenta, Canon EW-83E (7276A001), Roline HDMI - HDMI 5m czarny (11.04.5545), LRP Koła VTEC Foam 1/10 Front 30, 2 sztuki (LRP/64030), DEMCiflex Filtr tylni do obudowy Fractal Design R5 (DF0566), ADATA SU800 1TB 2,5" SATA3 (ASU800SS-1TT-C), Trixie PIŁKI RÓŻNE 6szt., Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323), Sony Computer Entertainment Abonament 12 miesięcy Playstation, StarTech Right Angle 1m USB C (USB2CC1MR), Qnap TS-453BT3-8G, ARRMA Tylna piasta 2 szt. (AR330374), Centropen MARKER 8516 CZERWONY PERMANENTNY ŚCIĘTA KOŃCÓWKA, Puma Worek gimnastyczny Liga czerwony (075216 02), Acer Nitro 5 (NH.Q3REP.005) 16 GB RAM/ 240 GB M.2/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Warta Piórnik szkolny WAR-514 Niebieski (289144) , HELIT PRZYBORNIK HELIT OBROTOWY BIAŁO-JASNOZIELONY, Artimex Zliczający Chip Do Xerox 6140 Black, Polaroid zestaw filtrów 5w1 M:72, 1-komorowy bez ociekacza Stal szlachetna Satynowy