Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Wybierz idealny prezent świąteczny z BaByliss!

Twój wyjątkowy i niepowtarzalny styl zasługuje na bycie zauważonym. Dzięki produktom BaByliss będziesz w stanie jeszcze lepiej go wyrazić. Poniżej prezentujemy najlepsze urządzenia do stylizacji od BaByliss, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla Twoich bliskich na nadchodzące święta.

Lokówki BaByliss 

Firma BaByliss przygotowuje między innymi nowoczesne lokówki w formie tradycyjnej i automatycznej. Nasadki wykonane z wysokiej jakości materiałów z jednej strony sprawnie stylizują włosy, a z drugiej dbają o ich ochronę przed przepaleniem. W katalogu producenta znajdują się również lokówki z jonizacją i stopniową regulacją temperatury, pozwalającą na dopasowanie pracy sprzętu do własnych upodobań.

 

Prostownice BaByliss 

Równie rozbudowane są prostownice BaByliss, które zostały zróżnicowane pod względem generowanej mocy (może być ona swobodnie regulowana). Łatwo znaleźć więc modele dostosowane do włosów delikatnych, które źle reagują na zbyt wysoką temperaturę.

Suszarki BaByliss 

Polecamy również zakup suszarek oraz lokówko-suszarek do włosów. W zależności od potrzeb, w sklepie znajdziesz modele uniwersalne, dobrze sprawdzające się w podróży, a także suszarki rozbudowane pod względem funkcji dodatkowych, związanych na przykład z szeroką regulacją intensywności nawiewu czy też generowaniem zimnego powietrza. W każdym przypadku możesz liczyć na sprzęt znacznie ułatwiający codzienną stylizację fryzur.

Maszynki i trymery BaByliss

Producent przygotował, także  szeroką ofertę z produktami do stylizacji fryzur oraz zarostu.  Znaleźć można w niej maszynki przygotowane przede wszystkim do skracania włosów, trymery do nosa, uszu, brody i baczków, jak również modele uniwersalne, wyposażone w kilka końcówek – zarówno do fryzur, jak i zarostu.

Udostępnij
5,0
5 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

ok
Specjalista Morele | 15:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.