Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ultramobilny laptop HP Envy z procesorem 11. generacji

Firma HP przygotowała najnowszą wersję swojego laptopa Envy x360. Sprzęt korzysta z ciekawego procesora.

 

HP Envy – wydajna praca dzięki nowym podzespołom

 

Jest to jeden z pierwszych sprzętów wyposażonych w układ CPU Intela jedenastej, najnowszej generacji. Konkretniej mowa o modelu i5-1135G7, który dysponuje czterema fizycznymi rdzeniami oraz ośmioma wątkami logicznymi. Procesor gwarantuje jeszcze wyższą moc obliczeniową niż jego starsze odpowiedniki, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko podczas pracy biurowej, ale też w trakcie obsługi bardziej rozbudowanych programów (np. graficznych).

 

Nowy laptop HP wyróżnia się jednak nie tylko nowym procesorem. Decydując się na model Envy 15-ed1000nw, zyskujesz dostęp do:

  • dedykowanej karty graficznej – producent postawił na jednostkę Nvidia GeForce MX350 z 2 GB pamięci własnej,
  • szybkiego dysku twardego SSD PCIe – zapewnia nie tylko błyskawiczne ładowanie systemu, ale również przyzwoitą pojemność wynoszącą 512 GB,
  • 8 GB pamięci RAM typu DDR4 – jej częstotliwość wynosi aż 3200 MHz, co oznacza błyskawiczną realizację wielu procesów,
  • 15-calową matrycę Full HD IPS – gwarantuje więcej niż dobre odwzorowanie kolorów.

Laptop HP Envy to niezwykle uniwersalny sprzęt, który posłuży nie tylko do pracy, ale też do nauki i zabawy. Nie tylko przy biurku – w dowolnie wybranym przecie Ciebie miejscu.

 

Mobilny laptop HP Envy 15

 

 

Nowe urządzenie od HP zostało zaprojektowane zarówno do pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Umożliwia to zawias 360 stopni, który pozwala na złożenie ekranu – dzięki funkcji dotykowej, możesz obsługiwać go, jakby był tabletem. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzić się chociażby w podróży. Z jednej strony zyskujesz możliwość łatwego przejścia z trybu stacjonarny w tryb mobilny, a z drugiej nadal możesz korzystać z dużego, przestronnego ekranu 15-calowego, ułatwiającego pracę na kilku oknach jednocześnie.

Wysoka mobilność sprzętu została uzyskana w połączeniu z wysoką wytrzymałością obudowy. Wykonana została ona całkowicie z metalu, dlatego bardzo dobrze znosi wszelkie obciążenia. 

 

Wygodna praca, nauka i zabawa

 

Producent zadbał również o wyposażenie laptopa HP Envy 15. Korzysta on z nowoczesnej matrycy IPS z szerokim kątem widzenia na poziomie 178 stopni, a także obsługą rozdzielczości 1920x1080. Przekłada się to na realistycznie odwzorowane kolory, dzięki którym wszelkie wyświetlane treści wyglądają jeszcze lepiej.

Do tego wszystkiego dodać należy również pojemną baterię mogącą działać ponad 9 godzin bez konieczności ładowania, najnowsze interfejsy łączności Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0 oraz ultraszybki port USB typu C. Nowy HP Envy 15 okaże się więc dobrym laptopem na co dzień i do zadań specjalnych.

Udostępnij
5,0
2 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

biore
Specjalista Morele | 02:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.