Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Udziel opinii o monitorze Samsung - odbierz voucher o wartości 50 zł

Odbierz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie morele.net za każdą potwierdzoną zakupem opinię na temat wybranych monitorów Samsung. Promocja jest ograniczona czasowo. Trwa od 21.12.2020 do 31.01.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Jeśli kupiłeś w ostatnim czasie wybrany, biorący udział w promocji monitor Samsung, nie zapomnij udzielić opinii na jego temat. Czeka na Ciebie voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach grupy morele. Wystarczy, że wypowiesz się na temat produktu, który posiadasz, a w dniach od 14 do 19 dotrze do Ciebie mail wraz z kodem uprawniającym Cię do aktywacji voucheru.

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Udziel potwierdzonej zakupem opinii na temat wybranego monitora
step-mark-icon 2
Wyślij mail na [email protected] o tytule "Opinie Samsung" z numerem zamówienia, na którym znajduję się zakupiony przez Ciebie monitor oraz screenem udzielonej opinii.
step-mark-icon 3
Po pozytywnej weryfikacji wyślemy kod w odpowiedzi na Twój mail do 19 dni od udzielenia opinii
 
 

Produkty biorące udział w promocji

Promocja ograniczona czasowo. Trwa od 21.12.2020 do 31.01.2021 lub do wyczerpania zapasów. Vouchery zostaną wysłane w terminie od 14 do 19 dni od od zakończenia konkursu na mail, który zostanie użyty do wysłania numeru zamówienia. Morele.net zastrzega sobie, że w przypadku zwrotu 14 dniowego promocja nie obowiązuje.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:06
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.