Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Słuchawki dla graczy JBL – wybierz model dla siebie

Oferta firmy JBL jest pełna słuchawek przygotowanych specjalnie z myślą o graczach. Prezentujemy wybrane modele!

Urządzenia są zróżnicowane pod wieloma względami, dzięki czemu z łatwością możesz znaleźć sprzęt, który spełni Twoje wymagania i okaże się maksymalnie wygodny w użyciu. Wystarczy przeanalizować ich parametry techniczne, a następnie dokonać wyboru. Jeśli zastanawiasz się, jaki model wybrać, poniższe zestawienia być może pozwolą znaleźć Ci odpowiedź.

Nauszne słuchawki JBL – łączność przewodowa

Zaczynami od klasyki, czyli słuchawek zapewniających zawsze stabilną, błyskawiczną łączność z komputerem, a także dobrą izolację słuchu od dźwięków otoczenia. Korzystając z takich słuchawek nausznych możesz skupić się wyłącznie na grze.

  • JBL Quantum 100przetworniki o średnicy 40 mm generują wysoką jakość dźwięku, zarówno w przypadku wysokich tonów, jak i niskich. Pod uwagę warto wziąć również pasmo przenoszenia wynoszące od 20 do 20 000 Hz, czułość 96 dB/mW oraz impedancję 32 om. To parametry, dzięki którym gry zaczną brzmieć jeszcze lepiej. Do tego dochodzi mikrofon na pałąku, zapewniający stałą komunikację z innymi graczami. Słuchawki te są do kupienia także w kolorze białym i niebieskim.
  • JBL Quantum 300sprzęt obsługuje technologię JBL QuantumSURROUND, która poprzez wykorzystanie specjalnych algorytmów gwarantuje bardzo realistyczny, głęboki dźwięk. Wpływ na to mają również przetworniki neodymowe o średnicy aż 50 mm. Urządzenie świetnie współpracuje nie tylko z komputerami, ale też konsolami do gier – zarówno stacjonarnymi, jak i przenośnymi.
  • JBL Quantum Onesłuchawki zapewniają obsługę bardzo szerokiego pasma przenoszenia. Od 20 do aż 40 000 Hz. Tym sposobem umożliwiają odkrycie wszystkich dźwięków składających się na oprawę przygotowaną przez twórców gier. Pozwoli Ci to nie tylko na odkrycie najmocniejszych stron ogrywanych produkcji, ale też na zwiększenie swoich możliwości w rozgrywkach online.
  • JBL Quantum 200obsługa technologii JBL QuantumSURROUND przekłada się na lepszą jakość dźwięku, natomiast wykonanie słuchawek gwarantuje maksymalny komfort ich obsługi. Pianka z pamięcią kształtu świetnie dostosowuje się do kształtu głowy, a mikrofon a pałąku może zostać ustawiony tak, jak tego potrzebujesz. Zyskujesz doskonałą wygodę nawet podczas najdłuższych sesji z grą.
  • JBL Quantum 400zwiększ swoje szanse w grze za sprawą funkcji DTS: X wer. 2.0 oraz technologii JBL QuantumSURROUND. Dzięki słuchawkom z łatwością rozpoznasz źródło i kierunek dźwięku. Nic nie ma prawa Cię zaskoczyć. Do zalet sprzętu należy zaliczyć również przetworniki o średnicy 50 mm, a także wysoką czułość na poziomie 98 dB/mW.

Bezprzewodowe słuchawki JBL dla graczy

Jeśli interesuje Cię pełna swoboda ruchów oraz możliwość gry z dala od swojego sprzętu, dobrym wyborem okażą się słuchawki korzystające z łączności bezprzewodowej. Takie również znajdują się w ofercie firmy JBL. Przekonaj się na własne oczy!

  • JBL Quantum 600model ze złączem USB-C, które zapewnia błyskawiczne ładowanie. Przetworniki o średnicy 50 mm, a także pasmo przenoszenia wynoszące od 20 do 20 000 Hz to gwarancja wysokiej jakości dźwięku. Słuchawki zostały ponadto wyposażone w wygodny mikrofon oraz świecące diody LED dla podkreślenia gamingowego stylu.
  • JBL QUANTUM 800nowoczesny sprzęt zaprojektowany specjalnie dla graczy. Konstrukcja bardzo dobrze dostosowuje się do kształtu głowy, nie generując przy tym nadmiernego obciążenia. Wszystko po to, aby utryzmać maksymalny komfort nawet podczas najdłuższych sesji. Do tego dochodzi wysoka jakość dźwięku, gwarantowana przez technologię JBL QuantumSURROUND, funkcję DTS: X wer. 2.0 oraz przetwornikom 50 mm.

Gamingowe słuchawki dokanałowe od JBL

Czy świetne doznania są w stanie zapewnić także kompaktowe słuchawki dokanałowe? Okazuje się, że tak, czego najlepszym przykładem jest model dla graczy JBL Quantum 50. Sprzęt świetnie sprawdza się podczas obsługi konsol przenośnych, ale nie tylko. Warto podłączyć je do pada konsoli stacjonarnej, a także laptopa. W każdej sytuacji pozwolą w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Dzięki swojej konstrukcji utrzymują pełną swobodę ruchów, natomiast technologia JBL QuantumSOUND Signature przekłada się na bardzo realistyczny dźwięk. Co ważne, słuchawki ułatwiają komunikację z innymi graczami. Wszystko za sprawą wbudowanego mikrofonu Voice-Focus.

Sprzęt od JBL to gwarancja prawdziwie gamingowej jakości. Prezentowane słuchawki zostały przygotowane w taki sposób, aby możliwe stało się odkrywanie niuansów nowych produkcji, jak również łatwe rozpoznawanie źródeł dźwięku. Wszystko to znacząco wpływa na komfort rozgrywki.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 18:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.