Udostępnij
Skomentuj

Przygotuj się na jesienne porządki z produktami marki Vileda

Gdy zbliża się jesień, warto pomyśleć o zakupie akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Sprawdź, co w swojej ofercie posiada firma Vileda.

Vileda jest doskonale znana z dostarczania na rynek wysokiej jakości produktów wyposażenia domowego. Do sprzątania i nie tylko! Powstają one ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących wysoką wytrzymałość mechaniczną. Oznacza to, że bez trudu wytrzymują próbę czasu.

Zbliżająca się jesień to doskonała okazja do tego, aby przejrzeć posiadany przez siebie sprzęt i uzupełnić kluczowe braki. Zwłaszcza że oferta marki Vileda jest bardzo szeroka i zróżnicowana.

 

Mopy Vileda – do każdej podłogi

Na początek należy przedstawić bardzo cenione mopy, które cieszą się popularnością głównie ze względu na sposób wykonania. Ich konstrukcja zapewnia wygodne manewrowanie po dowolnej nawierzchni, natomiast zastosowane wkłady skutecznie eliminują nawet poważne zabrudzenia. Na jakie dokładnie modele warto się zdecydować?

  • Vileda Mop 1-2 Spray MAX BOXbogaty zestaw, który świetnie sprawdzi się podczas jesiennych porządków. W jego skład wchodzi mop ze spryskiwaczem, dwuczęściowym drążkiem i obrotową głowicą, a także wkład z mikrofibry. Do pojemnika wystarczy nalać wody z płynem, a następnie rozpocząć sprzątanie. Mop najpierw oczyści podłogę, a potem ją osuszy. A wszystko to bez zarysowań i smug.

Vileda Mop 1-2 Spray MAX BOX

81,98 zł

 
  • Vileda Turbo 3w1 Mikrofibrapoza mopem, w zestawie znajduje się wytrzymałe i wygodne w użyciu wiaderko ze skutecznym obrotowym systemem odsączania wody, specjalny uchwyt na mop oraz odpływ wody, który ułatwia opróżnianie wiaderka. Do tego warto dodać jeszcze specjalny wkład Vileda Turbo 3w1, który wyróżnia się konstrukcją dwuczęściową. Łączy ona najlepsze cechy wkładów płaskich i sznurkowych, zapewniając tym samym o 40% wyższą efektywność czyszczenia podłóg.

 

Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra

125 zł

Oba produkty świetnie sprawdzają się na różnych powierzchniach. Świetnie czyszczą panele, płytki linoleum, parkiety i wiele innych. Pozwolą one na utrzymanie porządku przez bardzo długi czas. To oczywiście tylko wybrane przykłady mopów, jakie znajdują się w ofercie firmy Vileda. Dobrym wyborem okażą się także modele parowe, które bardzo dobrze radzą sobie zwłaszcza na dużych powierzchniach.

 

Co jeszcze warto kupić? Sprawdź produkty Vileda!

Porządki nie kończą się na umyciu podłogi, dlatego dobrze jest zadbać również o inne akcesoria. Z pewnością pomocne okażą się różnego rodzaju ścierki, gąbki i szczotki do czyszczenia. Do tego dodać można ściągacze oraz myjki do szyb.

 

A co z praniem? Przecież trzeba gdzieś je zawiesić.  Tu też przydadzą się produkty Vileda, na przykład rozsuwana suszarka na pranie Flex o szerokości aż 304 cm. Bez problemu pomieści rzeczy sporych gabarytów. Niezależnie od tego, czy są to ubrania, pościel czy koce. To jednak nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na specjalnie podwyższany stelaż i skrzydła, kółka transportowe, blokadę przed przypadkowym złożeniem, a także wieszak na bieliznę. Ogólna powierzchnia suszenia wynosi 30 m, co pozwala na powieszenie nawet do czterech prań.

 

Suszarka na pranie Vileda Flex 304cm

185,08 zł

 

Trudno uniknąć jesiennych porządków, jednak dzięki produktom marki Vileda staną się one znacznie łatwiejsze. Sprawdź ofertę i wybierz coś dla siebie!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)