Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Przedsprzedaż Cyberpunk 2077

Przedsprzedaż ruszyła 10.06.2019 r. Liczba zestawów z brelokami jest ograniczona do 30 sztuk. Planowana data premiery to 10.12.2020 r.

Najbardziej wyczekiwany tytuł przez graczy na całym świecie czai się tuż za horyzontem! Trwa przedsprzedaż Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt Red! Pierwsze 10 zamówień preorderowych na każdą z platform otrzyma brelok w prezencie.

Uwaga!

Drodzy klienci, pragniemy poinformować, że zamówienia na grę Cyberpunk 2077 na platformę PC oraz PS4 złożone w dniu dzisiejszym (09.12.2020 r.) zostaną zrealizowane po premierze. Szacowana data dostawy - 11.12.2020 r.

Premiera: 10.12.2020 r.


Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megapolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant - klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują Twoje decyzje.

Zamów grę w przedsprzedaży:

 

Uwaga - liczba zestawów gier z brelokami została wyczerpana.

Przedsprzedaż ruszyła 10.06.2019 r. Liczba zestawów z brelokami jest ograniczona do ilości 30 sztuk w promocji. Gra wraz z gadżetami stanowi jeden, nierozdzielny zestaw. W przypadku zakupu towarów niezgodnie z warunkami promocji, sklep morele.net zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

Udostępnij
4,8
41 ocen
16 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (6)

Po co tak wczesna przedsprzedaż, skoro gra wyjdzie dopiero w kwietniu 2020, o ile nie będzie kolejnych opóźnień...?! Moje doświadczenie pokazuje, że nie warto kupować w przedsprzedaży gier - poczekam aż naprawią wszelkie bugi i wtedy kupię ;)
Dziekujemy za informacje, dowidzenia panu
Słusznie.
Ja robię dokładnie tak samo. Czekam aż wyjdą wszystkie dodatki, łatki, błędy, rozszerzenia i wtedy dopiero kupuję grę.
Dziś mamy niestety czasy w których gry wychodzą niedokończone.
Przed nami jeszcze 10 miesięcy do premiery, w tym czasie Redzi na pewno pokażą więcej fragmentów rozgrywki :) Szanuję jeśli ktoś chce poczekać do premiery, ja swój preorder złożyłam wczoraj :)
A przeszkadza Ci w czymś ta wczesna przedsprzedaż? Może potrzebują pieniędzy żeby utrzymać płynność finansową, a może wychodzą po prostu na przeciw oczekiwaniom tych niecierpliwych graczy. Ja tam kupię jak rzucą jakąś promocją jeszcze przed premierą a jak nie to biere w ciemno za pełną cenę w dniu premiery :D.
@Kamila Pokażą na gamescom :)
To poczekaj jeszcze 5lat i kup goty w wyprzedaży za 50zł ;)
Niektórzy za to czują emocje gdy poznają świat nowej gry zanim zostanie to opisane, wkurzają się (pozytywnie) gdy trafią na buga a ich raport poprawi jakość gry. Tak to już jest są pasjonaci ci prawdziwi twardziele i reszta... :)
Ogólnie ma Pan rację, natomiast patrząc jak CD-Projekt wypuścił Wiedźmina 3, można dać im wyraz szacunku i wsparcie jako rodzimej firmie swoim peorderem. Te dodatkowe fundusze wcześniej niż później dla firmy znajdującej się na giełdzie daje oparcie finansowe i spokój. Z prywatnej perspektywy nie ma najmniejszego sensu robić preordery w dzisiejszych czasach... większość to early access scam.
Kiedy dostepna edycja kolekcjonerska ?
oj. kolekcjonerka jest dostępna tylko w oficjalnym sklepie redów.
trailer kozacki
Co jak co ale CDP jest jedyną firmą u której zamówiłbym preorder i to najlepiej kolekcjonerki (której bym prawdopoodnie nawet nie otworzył, bo nie bardzo miałbym gdzie i po co postawić taka figurkę), ale po prostu żeby ich wesprzeć co też już uczyniłem poprzez zakupy w cdp store. Nie ma co się dziwić, że gra juz jest w przedsprzedaży, przecież hype jest ogromny, więc dlaczego mieliby marnować potencjał marketingowy? Każdy powinien się cieszyć, że jest tyle zamowień na preorder bo zastrzyk pieniedzy może tylko pozytywnie wpłynąć na grę. Co do bugów, to wydaję mi się, że CDP zdaję sobie sprawę z oczekiwań graczy i dopracują grę do granic możliwości, większość już pewnie zapomniała o problemach wiedzmina 3 zaraz po premierze, więc poprzeczka jest zawieszona wysoko. Jedyne czego bym się obawiał to przełożenia terminu premiery, co osobiście nie uwazałbym za nic złego, jakość przede wszystkim.
Co jak co ale od REDów pre-order kupić to nie strach, tak jak w przypadku innych firm, bo wiadomo że będzie wysoka jakość. Ja kupilem kolekcjonerke, bo to dla mnie gra dekady, wiec warto mieć pamiątkę.
Nie sądzę by powtórzyła sukces Wiedźmina 3, overhype imo, ale zgodzę się, że REDzi udowodnili iż są godni zaufania i szacunku bo sami szanują klientów/graczy.
Najbardziej cieszę się że główny bohater jest rasy aryjskiej i heteroseksualny.
Specjalista Morele | 15:00
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.