Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Promocyjne ceny laptopów LG Gram 14

Do 31 stycznia w sklepie Morele.net obowiązują obniżone ceny dwóch konfiguracji laptopa LG Gram 14.

 

 

 Promocją objęte zostały modele wyróżniające się bardzo uniwersalnymi podzespołami, dostosowanymi do pracy, nauki i rozrywki. Nowe ceny obu sprzętów wynoszą 4159 złotych, co oznacza, że obniżka wyniosła kilkaset złotych. Liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

 

 

Laptopy multimedialne LG Gram 14

 

 Serię LG Gram tworzą sprzęty wyróżniające się niewielką wagą (promocyjne modele ważą zaledwie 1 kg!), dzięki której gwarantują komfortową obsługę zarówno w ramach pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Staje się ona o tyle wygodniejsza, iż urządzenia korzystają z bardzo pojemnej baterii o pojemności 72 Wh. Jest ona w stanie działać nawet przez 18 godzin bez konieczności ładowania. Po nowej, obniżonej cenie, zakupić możesz jedną z dwóch konfiguracji:

  • LG Gram 14 14Z90N-V.AR53Y – wersja biała,
  • LG Gram 14 14Z90N-V.AR52Y – wersja szaro-czarna.

Oba sprzęty dysponują 14-calową matrycą Full HD, wykonaną w technologii IPS. Okaże się ona dobrym wyborem do obsługi nie tylko programów multimedialnych, ale też narzędzi graficznych oraz projektowych.

Realizację tego typu zadań ułatwiają również nowoczesne podzespoły. Oba prezentowane laptopy LG Gram 14 napędza procesor Intel Core i5-1035G7. Układ dziesiątej generacji dysponuje czterema fizycznymi rdzeniami i ośmioma wątkami logicznymi. Do tego dochodzi pamięć RAM typu DDR4 (8 GB) o częstotliwości aż 3200 MHz. 

W specyfikacji laptopów znalazł się ponadto dysk twardy SSD M.2 PCIe (256 GB pojemności), który w sposób znaczący przyspiesza działanie systemu operacyjnego, jak również karta graficzna Intel Iris Plus Graphics G7. Uwagę zwraca także wyposażenie obu laptopów. W LG Gram 14 znajdziesz podświetlaną klawiaturę z trackpointem, złącze Thunderbolt 3 oraz rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo – czytnik linii papilarnych, szyfrowanie TPM i gniazdo linki zabezpieczającej.

Laptopy LG Gram 14 okażą się dobrym wyborem do pracy, nauki i zabawy. Teraz możesz kupić je po znacznie niższej cenie – 4519 złotych.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.