Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Poczuj magię kina z Ambilight!

Teraz do każdego telewizora Philips z technologią Ambilight dostaniesz aż 10 voucherów na filmy Rakuten TV. Promocja obowiązuje w terminie 2.11.2020- 31.01.2020r.

Przenieś się do nowego wymiaru rozrywki. Od teraz możesz nie tylko oglądać Twoje ulubione filmy i seriale, ale także je poczuć- za sprawą technologii Ambilight tylko od Philips. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.

 

Warto wiedzieć!

Rakuten TV to platforma umożliwiająca przesyłanie strumieniowe treści wideo na żądanie. W swojej ofercie posiada szeroką gamę filmów oraz seriali telewizyjnych.. Dzięki niej masz możliwość oglądania najnowszych hitów filmowych w prawdziwie kinowej jakości.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Dokonaj zakupu objętego promocją TV Philips w okresie od 02 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.
step-mark-icon 2
Zarejestruj swój zakup w okresie od 02 listopada 2020 r. do 15 lutego 2020 r., w dedykowanym formularzu na stronie organizatora promocji.  podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail (z zastrzeżeniem, że w promocji można zarejestrować się tylko jeden raz).
step-mark-icon 3
W czasie rejestracji do zgłoszenia dołącz: skan lub zdjęcie dowodu sprzedaży, tj. paragonu lub faktury VAT oraz podaj numer modelu produktu, który został zakupiony w powyższym okresie.

Wybierz telewizor dla siebie:

 

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:58
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.