Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Płyty główne i karty graficzne od Gigabyte

Szukasz nowej jednostki GPU lub płyty głównej? Sprawdź, co do zaoferowania ma producent Gigabyte. Okazja do zakupu podzespołów jest tym bardziej korzystna, iż gwarantujemy na nie darmową dostawę. Szeroka oferta Gigabyte sprawia, że coś dla siebie znajdą tu osoby o różnych wymaganiach oraz potrzebach.

Karty graficzne dla graczy i profesjonalistów

Producent w swoim katalogu dysponuje jednostkami opartymi na chipsetach dwóch największych dostawców, czyli Nvidii oraz AMD. Co najważniejsze, są to karty korzystające z najnowszych rozwiązań i technologii, jak również modele budżetowe. Przekonaj się, jakie dokładnie jednostki proponuje Gigabyte.

  • Karty graficzne gamingowe – w tej kategorii szczególnie interesująco prezentują się najnowsze modele GeForce RTX z serii 30. Obsługa technologii Ray Tracingu oraz zwiększona ilość pamięci własnej przekłada się na jeszcze lepszą wydajność w najnowszych grach. Takie jednostki jak RTX 3090 czy 3060 Ti pozwolą uporać się z obsługą gier przez najbliższe kilka lat.
  • Karty graficzne dla profesjonalistów – oferta bardzo zbliżona do tej przygotowanej dla karty. W tym przypadku także możesz skorzystać z niezwykle wydajnych kart GeForce RTX – zarówno z serii 30, jak i 20. Doskonale sprawdzą się do obróbki graficznej, projektowania czy modelowania.
  • Karty graficzne uniwersalne – bardzo szeroka kategoria produktowa, w której znajdziesz modele radzące sobie z obsługą gier, narzędzi biznesowych oraz programów multimedialnych. Gigabyte oferuje między innymi karty Radeon RX oraz GeForce GTX.

 

Niezależnie od wyboru konkretnej kategorii, możesz liczyć na spore zróżnicowanie dostępnych jednostek. Karty wyróżniają się różną ilością pamięci własnej (nawet do 24 GB!), częstotliwością taktowania, dostępnymi portami, a także wymiarami. Bez względu na to, czy składasz nowy komputer czy rozbudowujesz obecny, w ofercie znajdziesz to, czego Ci trzeba.

 

Płyty główne Gigabyte – odmień swój komputer

Spore zróżnicowanie produktowe obecne jest nie tylko w przypadku kart graficznych dostarczanych przez Gigabyte, ale też w katalogu płyt głównych. Jest to doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują złożyć nową maszynę lub całkowicie odmienić tę używaną do tej pory. Zwłaszcza że w ofercie Gigabyte dostępne są płyty z chipsetami Intela oraz AMD.

Pozwala to dobrać urządzenie do konkretnych procesorów. Niezależnie od tego, czy mają być to układy Intela dziesiątej lub dziewiątej generacji czy modele AMD Ryzen 3000. Katalog producenta jest atrakcyjny również ze względu na szeroki wybór standardów płyt. Są to między innymi modele:

  • ATX,
  • Micro ATX,
  • Mini ITX,
  • Extended ATX,
  • XL-ATX,
  • Micro ITX.

Łatwo więc dobrać płytę do wielkości obudowy komputera. To samo tyczy się pozostałych parametrów, takich jak obsługiwany standard pamięci RAM czy rodzaj zamontowanych portów. Skorzystaj z szerokiej oferty Gigabyte i wybierz coś dla siebie. Przypominamy, że w przypadku wszystkich kart graficznych i płyt głównych tego producenta przysługuje darmowa dostawa.

 

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.