Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Płyty główne ASUS z chipsetami Intel w atrakcyjnych cenach

Nadszedł idealny czas na odświeżenie swojego sprzętu i zakup nowej płyty głównej ASUS z chipsetami Intel. Okaże się to dla Ciebie tym bardziej korzystne, że urządzenia te w sklepie Morele.net są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Co więcej, w przypadku każdego z tych produktów oferujemy darmową dostawę.

Nowe płyty główne ASUS

Proponowane płyty główne są wynikiem współpracy dwóch największych producentów sprzętu komputerowego – firmy ASUS oraz Intel. W naszym katalogu znajdziesz modele przystosowane do procesorów Intela, które dysponują między innymi takimi gniazdami jak:

• Socket 1151
• Socket 1151 Coffee Lake
• Socket 1200
• Socket 2066

Będą to więc układy CPU z serii Intel Core i9, i5, i7, i3 oraz Pentium G oraz Celeron G. Bez problemu znajdziesz wśród nich procesory gamingowe, jak również radzące sobie z obsługą programów specjalistycznych czy multimedialnych.

 

Płyty główne do procesorów Intela

Każdą płytę główną ASUS z chipsetem firmy Intel zakupisz z darmową dostawą i po bardzo atrakcyjnych cenach. Może być to więc dobra okazja do tego, aby rozbudować dotychczasowy sprzęt lub złożyć nowy komputer, gwarantujący wyższą wydajność oraz szersze zastosowanie. Zwłaszcza że omawiane płyty główne występują w wielu wersjach, zróżnicowanych między innymi pod względem standardu (od Micro ATX do Extended ATX). Ponadto obsługują one szybką pamięć RAM typu DDR4 oraz wiele przydatnych portów i złączy. Sprawdź, które z nich spełniają Twoje wymagania.

 

Udostępnij
3,5
7 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.