Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Opaska Huawei Band 4 w niższej cenie

Promocja trwa w terminie 17-30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba opasek w promocji jest ograniczona.

Kontrolowanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze! Opaska Huawei Band 4 to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko ułatwi Ci przeprowadzenie treningu, ale także doda charakteru Twoim codziennym stylizacjom. Wielofunkcyjny dodatek do smartfona pełni też funkcję osobistego asystenta przypominając o nadchodzących spotkaniach i zaplanowanych wydarzeniach.

 

Użytkownicy opaski, posiadający na swoich smartfonach system EMUI 8.1 lub nowszy mogą za pomocą urządzenia kontrolować aparat fotograficzny w zsynchronizowanym telefonie. Huawei Band 4 umożliwia ładowanie właściwie w dowolnym miejscu. Wystarczy odpiąć pasek podłączyć złącze USB do laptopa, power banka czy ładowarki sieciowej. Każde urządzenie, do którego podłączysz Huawei Band 4 stanie się dla niego źródłem energii. Zoptymalizowana i niezwykle pojemna bateria umożliwia korzystanie z produktu nawet do 7 dni na jednym ładowaniu!

 

Kup opaskę w niższej cenie

Cena promocyjna: 79,00 zł

 

Promocja trwa w terminie 17-30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba opasek w promocji jest ograniczona. Cena widoczna na karcie produktu (79,00 zł) jest już ceną promocyjną.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.