Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Nowa mysz dla graczy HyperX Pulsefire Haste

Już 11 stycznia odbędzie się rynkowa premiera nowej gamingowej myszki od HyperX. Czym wyróżnia się sprzęt?


Jak wskazuje producent, mysz została przygotowana dla najbardziej wymagających graczy, którym zależy na najlepszych osiągach w grach. Jednocześnie, HyperX Pulsefire Haste ma zapewnić wysoki komfort użytkowania oraz ciekawą, ultralekką konstrukcję o strukturze plastra miodu.

HyperX Pulsefire Haste – dane techniczne

Zanim przejdziemy do omawiania wszystkich nowości względem poprzednich sprzętów HyperX, warto rzucić okiem na specyfikację myszki. Wskaże nam ona kierunek, którym tym razem poszedł producent.

Mysz HyperX Pulsefire Haste - specyfikacja

Kształt

symetryczny

Rodzaj czujnika

Pixart PAW3335

Rozdzielczość

do 16 000 DPI

Tryby DPI

400/800/1600/3200 DPI

Szybkość

450 cali/s

Liczba przycisków

6

Podświetlenie 

RGB, personalizacja każdej diody LED

Typ i długość przewodu

kabel HyperFlex USB, 1,8 m

Rodzaj złącza

USB 2.0

Waga (z przewodem)

80 g

Wymiary (długość x wysokość x szerokość)

124,2x38,2x66,8 mm

 

Budowa i wykonanie myszki HyperX Pulsefire Haste

 

Jak przystało na myszkę gamingową, HyperX Pulsefire Haste jest przewodowa. Uwagę warto zwrócić na spory wybór czułość, a także na bardzo przyzwoitą szybkość działania sprzętu. Graczom powinna przypaść do gustu również ultralekka konstrukcja. Sama myszka waży zaledwie 59 g (z przewodem 80 g), dzięki czemu dynamiczna zmiana jej położenia nie powinna sprawiać problemów. Konstrukcja plastra miodu ma zapewnić natomiast lepszą wentylację. Czyżby to koniec z pocącymi się dłońmi podczas grania?

Po stronie zalet myszy należy zapisać także szerokie możliwości personalizacji podświetlenia oraz trwałość lewego i prawego przycisku, która wynosi aż 60 mln kliknięć. Producent postawił również na złote, pyłoodporne mikroprzełączniki TTC i rolki wykonane z tworzywa PTFE o niskim współczynniku tarcia. Gwarantują znacznie lepszy ślizg i wyższą Responsywność.

Gamingowa mysz HyperX Pulsefire Haste – dostępne funkcje

 

Wpływ na komfort grania ma zamontowany czujnik Pixart 3335. Jego natywna rozdzielczość wynieść może nawet 16 000 DPI, co powinno zagwarantować bardzo płynne działanie, także w najbardziej dynamicznych grach. Do tego dochodzą również dwufunkcyjne przyciski główne, które wykrywają siłę kliknięcia.

Producent przygotował też coś dla fanów efektów świetlnych. Myszka HyperX Pulsefire Haste jest kompatybilna z oprogramowaniem HyperX NGENUITY, które pozwala na personalizację generowanego podświetlenia, a także na nagrywanie makr.

Na koniec wspomnieć należy jeszcze o zapasowych rolkach oraz taśmie antypoślizgowej – akcesoria te są dołączane do zestawu. Co ważne, nowa myszka od HyperX jest zgodna zarówno z komputerami osobistymi, jak i konsolami do gier – PS4 i Xbox One.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:49
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.