Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Laptopy Acer Nitro 5 – gamingowa wydajność

Szukasz dobrego laptopa do gier? Sprawdź, co mają do zaoferowania urządzenia z serii Acer Nitro 5.

  

Nowoczesny sprzęt do grania

 

Laptopy zostały przygotowane dla graczy, którzy planują odkrywać potencjał zarówno najnowszych produkcji z segmentu AAA, jak i tytułów niezależnych (indie), zapewniających niespotykane nigdzie indziej mechaniki.

Seria składa się z urządzeń wyposażonych w 15-calowe i 17-calowe matryce Full HD typu IPS z częstotliwością odświeżania na poziomie 60, 120 lub 144 Hz. Gwarantują one nie tylko realistyczne odwzorowanie kolorów, ale też niskie opóźnienie (input lag). Dzięki temu zyskasz przewagę nad swoimi rywalami podczas rozgrywki online. Do tego dochodzi również szeroki wybór konfiguracji, zróżnicowanych pod wieloma względami. Każdy gracz znajdzie więc tu coś dla siebie.

  

Gamingowe konfiguracje od firmy Acer

 

 

Laptopy z serii Acer Nitro 5 oferowane są w wersjach z procesorami AMD Ryzen oraz Intel Core. W pierwszym przypadku możesz zdecydować się na modele z układami Ryzen 7 i Ryzen 5 czwartej generacji, natomiast w drugim na konfiguracje z procesorami Intel Core i7 oraz i5 dziesiątej generacji. W każdym przypadku zyskujesz dostęp do bardzo szybkich jednostek, które doskonale radzą sobie z przetwarzaniem najnowszych i najbardziej wymagających gier.

 

Za wysoką wydajność podczas rozgrywki odpowiadają także karty graficzne Nvidia GeForce. W zależności od interesującej Cię konfiguracji, możesz zdecydować się na jedną z następujących jednostek.

  • GeForce GTX 1650 – 4 GB pamięci typu GDDR6
  • GeForce GTX 1650 Ti – 4 GB pamięci typu GDDR6 i zwiększone taktowanie zegara
  • GeForce RTX 2060 – aż 6 GB pamięci typu GDDR6 i obsługa technologii Ray Tracingu, która zapewnia wysoką jakość efektów świetlnych.

 

Na tym jednak Twój wybór się nie kończy. Seria Acer Nitro 5 pozwala również na dobranie pamięci RAM typu DDR4, a także ultra szybkich dysków twardych SSD M.2 PCIe. W połączeniu z wysokiej klasy wyposażeniem (nowoczesna, podświetlana klawiatura, touchpad i doskonałe głośniki) otrzymujesz świetny laptop gamingowy, który otworzy przed Tobą dostęp do wszystkich najnowszych gier.

Udostępnij
3,9
11 ocen
4 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (3)

super!
Świetny
sdfg
Specjalista Morele | 16:28
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.