Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Laptop dla twórców Acer ConceptD – zwiększą swoją kreatywność

Firma Acer oferuje nowoczesne laptopy z serii ConceptD. Sprawdź, co potrafią i na jakie modele możesz się zdecydować!

 

Sprzęt dla kreatywnych, czyli Acer ConceptD

 

Laptopy powstały przede wszystkim z myślą o twórcach pracujących w różnych branżach, związanych między innymi z wzornictwem przemysłowym, wirtualną rzeczywistością, projektowaniem graficznym czy też animacjami trójwymiarowymi.

Przełożyło się to na zastosowanie bardzo mocnych, nowoczesnych podzespołów, specjalnie przystosowanych do obsługi najbardziej wymagających programów i narzędzi. Decydując się na jeden z laptopów wchodzących w skład serii ConceptD, możesz liczyć między innymi na:

  • wydajne karty graficzne Nvidia – w modelach do najtrudniejszych zadań zamontowane zostały jednostki Quadro. W pozostałych znajdziesz równie mocne modele RTX 20 oraz GTX 10,
  • szybkie, nowoczesne procesory Intela – są to układy najnowszej, dziesiątej generacji, które obsługują wiele rdzeni i wątków,
  • dyski twarde SSD – głównie modele M.2 PCIe, znacznie przyspieszające działanie systemu operacyjnego, a także instalowanie oraz ładowanie wielu programów,
  • pamięć RAM typu DDR4 – z wysoką częstotliwością, która wpływa na szybkość realizacji wszelkich procesów.

Laptopy Acer ConceptD robią użytek również z wielu technologii, których próżno szukać w sprzętach innego typu. Dzięki nim, stają się urządzeniami do zadań specjalnych.

 

Wygodna praca na co dzień

 

 

 

Rozwiązania stosowane w laptopach Acer ConceptD są dobierane do użytkowników o różnych potrzebach i wymaganiach. Wszystko to sprawia, że urządzenia te doskonale sprawdzają się podczas projektowania zarówno w środowisku 2D, jak i 3D. Obrazy, animacje, filmy w wysokich rozdzielczościach – dzięki serii ConceptD zawsze możesz pracować na pełnych obrotach i tworzyć to, co tylko zaplanujesz

To jednak nie wszystko. Laptopy Acer projektowane są w taki sposób, aby zapewnić nie tylko wydajne, mocne działanie, ale też komfortową obsługę. Pozwalają na to oczywiście nowe technologie, które znacząco obniżają hałas generowany przez sprzęt (poniżej 40 dBA), usprawniają odwzorowanie kolorów przez matryce laptopów (bardzo niski parametr Delta E), poprawiają poziom jasności (wyświetlacze HDR 1000), a także zapewniają błyskawiczną łączność, między innymi za sprawą wykorzystania technologii Thunderbolt.

Firma Acer wdrożyła rygorystyczny program testowania oraz certyfikowania ISV. Wszystko po to, aby dać gwarancję, że oferowane laptopy okażą się zgodne z najczęściej obsługiwanym oprogramowaniem.

 

Wykonanie laptopów Acer ConceptD

 

Producent zadbał również o wygląd swoich urządzeń. Ich obudowy projektowane są z użyciem specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, odpornych na zabrudzenia i obciążenia termiczne.

Waga sprzętu, nawet w przypadku montażu najmocniejszych podzespołów, gwarantuje dużą swobodę działania gdziekolwiek jesteś. Możesz tworzyć przy biurku, na kanapie, w restauracji czy też na świeżym powietrzu. Wszędzie, gdzie znajdziesz kolejne inspiracje i motywację do działania.

Jesteś projektantem wnętrz, architektem, grafikiem, filmowcem, fotografem lub po prostu twórcą, który potrzebuje wydajnego, wygodnego w obsłudze sprzętu? Laptopy Acer ConceptD to urządzenia stworzone dla Ciebie.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:03
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.