Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup urządzenia Epson i odbierz Microsoft 365 Personal

Do 30 września możesz otrzymać roczną subskrypcję Microsoft 365 Personal kupując dowolny produkt marki Epson.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 25 sierpnia do 31 października 2021 roku kup wybrane produkty marki Epson.
step-mark-icon 2
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji, którą znajdziesz tutaj. Dołącz kopię dowodu zakupu drukarki, skanera lub projektora zawierającego oraz zdjęcie numeru seryjnego, który znajduje się z tyłu urządzenia. Masz na to 30 dni od daty zakupu.
step-mark-icon 3
Jeśli zgłoszenie będzie spełniać warunki udziału w promocji, otrzymasz kod do Microsoft 365 Personal e-mailem w ciągu 30 dni.

Urządzenia wielofunkcyjne Epson

Trwające promocja to świetna okazja aby zapoznać się z szeroką ofertą drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Epson. Szczególnie polecamy serię EcoTank ITS, która pomoga obniżyć koszty druku aż o 90% dzięki swojej nowatorskiej konstrukcji. Urządzenia wyposażone są w pojemny system stałego zasilania w atrament, dzięki czemu całkowicie eliminowana jest konieczność używania kartridży. Dodatkowo wraz z drukarkami otrzymujemy zapas atramentu nawet na trzy lata w zestawie. Ekonomiczne butelki z atramentem do uzupełniania można kupić osobno.
Dzięki pojemnikowi umieszczonemu z przodu urządzenia z serii EcoTank ITS są bardziej kompaktowe i łatwiejsze w obsłudze. Posiadają system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. Nowe butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.

Projektory Epson

Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektorów marki Epson odtwarzających obraz w jakości Full HD 1080p o imponującym rozmiarze nawet 300 cali. Technologia 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa. Projektory to rozwiązania nie tylko widowiskowe, trwałe oraz bezproblemowe. Jako źródło światła zastosowano w nich lampę, która wystarczy na oglądanie jednego filmu dziennie nawet przez 18 lat.
Korzystanie z projektora domowego jest równie łatwe co obsługa telewizora. Produkty Epson nie stwarzają żadnych problemów i można je szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, pozwa szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Wejścia HDMI (w tym jedno MHL) zapewniają łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń. Aplikacja iProjection i wbudowana funkcja Miracast ułatwiają odtwarzanie treści bezpośrednio z inteligentnego urządzenia.

Warto również wspomnieć o technologii 3LCD, opracowanej przez firmę Epson, która zapewnia wyraźny obraz bez „efektu tęczy”, który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

Uwaga!

Promocja trwa w okresie od 25.08.2021 do 31.10.2021. Aby otrzymać roczną subskrypcję Microsoft 365 Personal należy zakupić produkt objęty promocją, wymieniony w regulaminie akcji oraz wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na stronie producenta.

Udostępnij
4,5
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 17:02
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.