Udostępnij
Skomentuj

Kup odkurzacz Electrolux i odbierz za darmo parownicę do ubrań

Do końca roku nabywcy wybranych odkurzaczy marki Electrolux mogą zgłaszać się po odbiór darmowych parownic. Sprawdź szczegóły.

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 31 grudnia 2021 roku kup jeden z odkurzaczy Electrolux biorących udział w akcji (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód przeprowadzenia transakcji (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji i zarejestruj swój sprzęt – do formularza dołącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także zdjęcie kodu kreskowego wyciętego z opakowania. Masz na to czas do 7 stycznia 2022 roku, chyba że pula nagród zostanie wyczerpana wcześniej.
step-mark-icon 3
Jeśli zgłoszenie zostanie wysłane poprawnie, otrzymasz za darmo parownicę do ubrań Electrolux E7HS1-4MN o wartości 249 zł. Sprzęt zostanie wysłany na adres wskazany w formularzu.

 

Odkurzacze Electrolux objęte promocją

 

W sklepie Morele.net znajdziesz kilka urządzeń biorących udział w akcji – są to odkurzacze klasyczne i pionowe. Warto więc przyjrzeć się im bliżej, by wybrać sprzęt odpowiednio dostosowany pod względem parametrów technicznych oraz dostępnych funkcji.

  • Klasyczne odkurzacze Electrolux – w ramach akcji zakupić możesz model Electrolux Pure D8 PD82-4ST Silence, czyli urządzenie wyróżniające się cichym działaniem (poziom hałasu na poziomie 57 dB). Pomimo tego zapewnia również wysoką moc, dzięki której świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Do tego dochodzi efektywna filtracja i łatwa konfiguracja jego pracy. 

 

Odkurzacz Electrolux Pure D8 PD82-4ST Silence

798,80 zł

 

  • Odkurzacze pionowe Electrolux – w tej kategorii do wyboru masz aż trzy sprzęty. Ze względu na sposób wykonania, pozwalają dotrzeć wszędzie, nawet do miejsc trudno dostępnych. Dzięki temu sprawią, że codzienne odkurzanie stanie się znaczne łatwiejsze. Szczególnie wtedy, gdy odpowiednio dobierzesz odkurzacz do swoich potrzeb. Model Electrolux Well Q7 WQ71-P50IB wyróżnia się akumulatorem pracującym przez 50 minut bez konieczności ładowania i skuteczną filtracją zanieczyszczeń, urządzenie Electrolux Well Q8 WQ81-PANIM zostało wyposażone w głowicę PowerPro usuwająca nawet najdrobniejsze drobinki kurzu, natomiast odkurzacz Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG umożliwia sprzątanie 2w1, także z użyciem niewielkiego sprzętu ręcznego.

Po zakupie jednego z wyżej wymienionych urządzeń, i wysłaniu zgłoszenia, możesz otrzymać za darmo parownicę do ubrań Electrolux E7HS1-4MN, która z pewnością ułatwi wygładzanie rozmaitych tkanin.

Uwaga!

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)